VUCUT TEMELİNİ HAZIRLAMA

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve alemdar027 tarafından 17 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

1. alemdar027

alemdar027 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    MRB. BEN PASİF BİR VG. YAPIYORUM. YAŞ:21 BOY:176 KĞ:79 BİRAZ BALIK ETLİYİM. VG ARALIKLARLA YAPIYORUM. ŞİMDİ TEKRAR YAPMAYA AMA DEVAMLI OLARAK YAPMAYA BAŞLIYACAĞIM.
    HOCAMARIM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

VUCUDUM VG ÇOK MÜSAİT VE KAS BAKIMINDAN ZEMİNİM HAZIR. Bİ DEĞİŞİK PROĞRAM OLABİLİRNİ BU YANİ MEVCUT AĞIRLIKLARI KALDIRARAK PRAMİT ŞEKİLDE ÇIKACAĞIMA AYNI KİLA İLE SET TEKRARI YAPARAK DAHA İYİ BİR SONUÇ ALABİLİRMİYİM. ÇÜNKÜ AYNI AĞIRLIKLARLA 30 TEKRAR YAPACAĞIMA 100 TEKRAR YAPABİLİRMİYİM 3 AY VEYA 6 AY GİBİ ONDAN SONRA PRAMİT ŞEKLİNDE KĞ ARTTIRARAK DEVAM ETMEYİ DÜŞÜNÜYORUM. BU VUCUDUMUN DAYANIKLILIĞI BAKIMINDAN İYİ OLACAĞI DÜŞÜNCESİNDEYİM YORUMLAR SİZİN ÜSTADLARIM.

SAĞLIKLI BİR SPOR İLE HERKEZE BAŞARILAR.

Kurallari okuyalim ve büyük harflerle yazmayalim!

Bodyforumtr.com Ekibi

2. mastertrainer

mastertrainer Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boş gezen
    Yer:
    Ankara
    30tekrar mı? 100 tekrar mı? arkadaşım sen gerçekten v.g. yaptın dimi? umarım bu rakamları GERÇEKTEN değil misal diye yazmışsındır. :)

yüksek tekrardan ziyade 3-4 set 8-10 tekrar kullanamak sana daha çok fayda sağlar.bu bi gerçek...piramit sistemi en yaygın kullanılan sistemdir.ama her bünye de aynı tepkiyi vermez...
    1- ilk 1 ay boyunca vücut bölgelerini haftada 2-3 kez çalıştıracaksın 3*10-8 tekrar kullanman lazım
    2-antrenman süresi 45-60 dk olmalı
    3-çok iyi bir biçimde vitamin mineral desteği alman lazım...
    4-az yağlı şeylerle vücut yağ seviyesini düşürmen lazım....piramit sistemini kullanırken büyümek için yağlanacaksın zaten...

başarılar...

3. steeve

steeve Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Moskova
    :shock: :shock: :shock: abi 100 tekrar kendini asarsın yok bole bisi :shock: bildiklerime dayanarak ole biseyi basarabilirsen agır kilolarla kasları yakarsın hiçte iyi olmaz.dedikleri gb 8 veya 10 tekrarla 3-4 setlerle calıs derim ben ;)

4. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    30 tekrarı bir hareketin toplam tekrar sayısı olarak söylemiş olabilir.

5. alemdar027

alemdar027 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    YANLIŞ ANLATMADIM AMA DEMEK İSTEDİĞİM. ÖRNEĞİN ÜST GÖGÖS 60 VEYA 70 KĞ ZORLANARAK KALDIRACAĞIMA 3*10 PRAMİT ŞEKLİNDE. 30 KĞ ALTINA GİRİP 100 TEKRAR YAPMA FİKRİ NASIL ÇÜNKÜ YENİ SAYILIRIM GERİLEDİM TEKRAR. BU SAYEDE HACİM KAZANMADAN ÖNCE VUCUT ŞEKİLLENMEZMİ? SONRA ÖR. 1 VEYA 3 AY SONRA PRAMİTE BAŞLIYAYIM. BU KONUDA DÜŞÜNCELERİNİZ, BİDE UYGUN OLURSA ÇALIŞMA PROĞRAMI :?: :?:

6. mastertrainer

mastertrainer Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boş gezen
    Yer:
    Ankara
    arkadaşım 3 veya 4 setten 8-10 tekarar çalışacaksan güzel hem temel olur hemde güçlü olursun.ama 30-100 tekrar diyorsan sen vücudunla vedalaş....

7. steeve

steeve Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Moskova
    belki adelelrin oturur ama hiç bir gelisme goremezsin..cunku o isi gogusteki yagları eritmeye calısan gogusu yaglı olan insanlar yaparlar az kiloyla cok fazla tekrarlar.sen gelismek istiyrusun dedigi gb herkesinde,pramit sistem git yawas git az ve oz git cok iyi sonuclara varıcaksın..

8. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Adaleler falan oturmaz, dayanıklılık ıcın yuksek tekrar dusuk kılolara alısan vucut maratoncuların vucutları gıbı kavruk kalır
    ve daha sonra dogru sıstemler uygulasanda gelmen gereken olculere gelemezsın.

15 tekrarı gecme. Bu set ve tekrarlar uzun tecrubeler ve bırıkımler sonucu olusturulmustur.

9. alemdar027

alemdar027 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim. ben yine bu sporun doğru yolunda gideyim yani normal çalışma pramit sistemi ile çalışmaya devam edeyim. herkeze başarılar.

Sayfayı Paylaş