Vucut Kilosu

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve alper-95 tarafından 23 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. alper-95

alper-95 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 180 boyundayım 3 ay önce 84 kiloydum şimdi 73 kiloyum ama değişen pek bişe olmadı göbeğim gene kocaman ve katlanıyor oturunca elime alıp atabiliyorum :D sanırım 20 kilo vermem gerek 2 senedir karın kası calısıyorum 15 kg dambıl ile diğer bölgeleeride calıstırıyorum . Karnın alt bölgesinde aşırı yağlanmam var bacaklarım cok zayıf pek spor yapmıyorum sürekli hamur içi yerim en son ne zaman koştuğumu hatırlamıyorum :D . 1 aydır kas çalışmasını bıraktım kemiklerimin nerdeyse her tarafında kütleme oluyordu bu sebeple. Benim boyuma göre kilom normal ama göbekdeki oturunca oluşan aşırı kabarmayı anlıyamıyorum.

2. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    O eline alıp atabildiğin göbeğin sürekli yediğin hamur işleri işte. Yani senin anlıcağın 20 kilo daha versende değişen birşey olmaz, boşuna uğraşma diye diyorum :)

3. alper-95

alper-95 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ne yapmam lazım :D?

4. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    duzenli beslenmen ve hamur isi yerim sporda yapmam mucize beklerim tarzi baslik acmaman gerek :)

5. nvaksankur

nvaksankur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    merhabalar, bilemiyorum yeni bir başlık mı açmam gerekiyor yoksa sorumu buradan mı yöneltmem daha uygun olur.
    35/180/86 belli zaman aralıklarıyla body yaparım 3-4 ay sakatlık nedeniyle ara verdim(ameliyat)... yağ oranı %20.8 kas oranı %41.6 amino kullanıyorum. protein tozu da... acaba protein tozuna devam etmelimiyim... yoksa benim durumumda ki birisi için ikisi birden abartı mı?

6. alper-95

alper-95 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    konuyu nıe kırletiorsn ...................

Sayfayı Paylaş