Vucut için yardım!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve aqo31 tarafından 28 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. aqo31

aqo31 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba Arkadaşlar Ben 17 yasındayım boyun tam kesin olmamakla beraber 1.84 veya 1.85 olabılır kilom 70 ben bir gun arayla ve hergun tekrar sayısını artırarak şınav hareketini uyguluyorum bu hareketi örneğin çarsamba gunu 9*15 olarak omuzlar acık veya bacak yukarda vs. olarak çekiyorum persembe gunu ıse 9*16 yapıyorum.Fakat mekik hareketini uygulamıyorum çünkü mekik hareketinden cok sıkılıyorum şınavı çekmeyi sevdıgım ıcın onu cekıyorum öncelikle gögüs kaslarım normala oranla baya gelısme gosterdi omuzlarımda bu şekilde su aralar kendime yay almayı planlıyorum bide adını su anda tam bılmediğim ıkı ucunu tutup asagıya yukarı kaldırdıgımız sopadan almayı dusunuyorum.Bu Çalışma programı hakkında görüşlerinizi beklıyorum.

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Kendine ayarlanabilir iki adet dumbell alıp evde çalışma programını yapabilirsin. Senin için daha yararlı olacaktır.

3. aqo31

aqo31 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    dambıll yerine yay almayı dusunuyorum ama ımkanım olursa dumbell alıcam .

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Yay dediğin göğüs yayısa , onlar hacim için değil güç-kuvvet artışı için kullanılıyor.Pek kas kütlesi artışı göremezsin yaylar ile.

5. aqo31

aqo31 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Dumble almayı dusunuyorum ama genellıkle 5kg 6 kglıkler satılıyor oturduğum yerde bu ağırlıklarda beni zorlamiyor.

Sayfayı Paylaş