Vucut Genişliğim Dar

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve metin_nn tarafından 25 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. metin_nn

metin_nn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben yaklaşık 1 - 2 aydır aksatarakta olsa dambılla evde çalışıyorum

kollarım gögsüm ve karnımda baya bi gelişme gördm ama sorunum şu vucut genişliğim dar

beyaz ve siyah bişey giydiğimde çok dar gözüküyor buna karşı nasıl çalışmam ve neler yapmam gerekir ?

2. *BaRMaN*

*BaRMaN* Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    siyah ve beyaz giyinme ozaman diyecem ayıp olacak. ama sizin bahsettiğiniz genişlik kemik iriliğiyle paralel bir durum sanırım. artık kendi iskeletinizin üzerine ne kadar bir kas örtüsü eklerseniz okadar geniş olursunuz.

metin_nn bunu beğendi.
  3. AmericanHistoryX

AmericanHistoryX Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci.
    Eğer vücudunun yanlara doğru dar olduğunu düşünüyorsan, Forumdan bakıp kanat ve omuz hareketleri çalışabilirsin, eğer öne doğru dar olduğunu düşünüyorsan gene forumdan bakıp göğüs ve sırt hareketleri çalışabilirsin.. Tabi böyle bir soru sorduğuna göre muhtemelen senin en büyük problemin kilo. Ve tekrar forumda arama yapıp nasıl sağlıklı kilo alabiliceğinide öğrenebilirsin..
    Saygılar..

metin_nn bunu beğendi.
  4. metin_nn

metin_nn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kilo evet kilom boyuma göre biraz az söyle 5 6 kiloluk bi açığım var :) beslenmeme dikkat etmeye çalışsamda alamıyorum kanat ve omuz egsersizlerine bakacağım teşekkürler

Sayfayı Paylaş