Vucut Ölçülerime Göre Nasıl Bir Yol İzlemeliyim ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve KingSize tarafından 13 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. KingSize

KingSize Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba ,
    Öncelikle 17 yaşındayım daha önce spor salonuna felan gitmedim pekde sporla aram iyi değildir ,
    1.93 Boy 118 de kilom var aşırı üşengeç biri oludğum için spor salonuna 1 senelik kaydoldum en azından param yanmasın diyip gidebilmek için,
    Salondaki hocaların eşliğinde spor yapıyorum yardımcıda oluyorlar fakat benim ilk istediğim kilo vermek son ölçtürdüğümde %34 küsür bişiy yağ oranı vardı.Birde son sorum aktif olarak olmasada günde 2-3 tane sigara içiyorum ve beslenmem genelde ekmek arası dönerdir dürümdür patsodur gibi oluyor.
    Velhasıl kelam başlangıçta ağırlık mı çalışılmalı yoksa kardiyomu ? (Aynı zamanda sabahtan akşama kadar masa başı muhasebecilik yapıyorum)
    Çünkü fotoğraflarda felan görüyordum aşırı derecede iri olmak istemiyorum zaten kapı kadarım :)
    Birde son sorum aktif olarak olmasada günde 2-3 tane sigara içiyorum ve beslenmem genelde ekmek arası dönerdir dürümdür patsodur gibi oluyor.Bana çok fazla dezavantajı olur mu

Sayfayı Paylaş