Vucudun Koleljen'e Girmesi ve protein şoku

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve hkatar tarafından 28 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. hkatar

hkatar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    iyi günler arkadaşlar bu konu hakkında forumda araştımalar yaptım fakat istedigim sonuç çıkmayınca konu açayım dedim

yaşım 20 boy 1.88 7 ay öncesine kadar 115 kiloydum şuan 95 kilodayım ve kilo vermem durdu ne yapsam olmuyor aslında yeni degil 2 ay önce durmuştu sanırım hroxcut pro series kullanmaya başlayınca devam etti metobolizmam şuan kullandıgım yag yakıcıya bagışıklık kazandıgı için gene durdu delirdim günde üç defa kullanılması gereken yerde 4 hatta 5 aldım ölüm diyetine girdim bitkisel çaylar aklınıza metebolizmayı hızlandıracak ne geliysa genede 95 kilodan düşemiyorum farklı forumlarda araştırma yaptıgımda vucuda protein şoku yaşatmalıymışın sabahları full peynir yumurta öglen et akşam et salata sebze yemek yok diyolar ne derece dogru onu sorayım dedim

ayrıca 6 aydırdır bi fiil spor salonunda cardiyo yapmaktayım isimlerini bilmiyorum ama hakkıyla yaptıma eminim bu durum söz konusu olunca salonada gitmek istemiyorum artık

ihsanı kusur ettiysek affola

2. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.573
    Ödül Puanları:
    123
    Kolejen değil, ketosis. Veya ketojenik diyet diye aratman gerekiyor.

Ağırlıksız kardio çalışması yaparak ve çok düşük kalorili beslenerek sonuçta pek birşey bekleme derim. Kaslarını kaybettikçe zayıfladığında şekilsiz görüneceksin. Bir insanın diyette yapabileceği en kötü şey kas kaybetmek.

Forumda bol bol araştırma yapıp okumalısın. Temel başlıkları ve sabit olanları tek tek kelimesi kelimesine okuman gerekiyor.

Kolay gelsin.

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :

Arama Kelimeleri : ketosis, ketojenik, yag yakma, kilo verme

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş