Vucudumdaki asimetrik durum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Whatsup tarafından 15 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Whatsup

Whatsup Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    İStanbul

Uploaded with ImageShack.us

Arkadaslar vucudumdakı bu asımetrık durum nasıl duzelır.yardımcı olun ztn fazla olmuyor body calısalı 6-7 ay oluyor kolları 5 kg dambıllarla sırt ve gogus makınede calısıyordum karın calısmıyorum ztn asımetrık oldugu ıcın karın calısdıgımda sol tarafımda yanma oluyor fkat sag tarafımda yanma olmuyor calıstıramıyorum sag tarafımı . Amacım vucudum sekle gırsın fazla bı hacım kazanmak degıl derdım fakat asımetrık hep evımdekı ımkanlarla neler calısabılrım bu ıyı ıste uzman artık acemiligi atlatmıs =) olan kısılerden yardım beklıyrm =) boy 1.65 kg 58

Son düzenleme: 15 Mayıs 2011
  2. Whatsup

Whatsup Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    İStanbul
    biraz alt gobek war ama onerılerınızı beklıyorum

3. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    resımlere dıkkatlıce bakıyorum ama bırsey goremedım kemıklerden dolayı ise yapıcak bırsey yok kas kutlesı kazanarak ustunu ortebılırsınız dıye dusunuyorum

6-7 aydır gıdıyorum dıyorsunuz cok gerı kalmıssınız gelısmemıs kaslar sanırım agır kg ler kaldırmadıgınız ıcın

4. ezberimsin1986

ezberimsin1986 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    xxxx sende L5 SAKRALİZASYON var malesef düzelme sansında yok açık ve net bi şekilde görünüyor.ama yinede sen bi yinede omurganın bi röntgenini çek.

Son düzenleyen: Moderatör: 19 Mayıs 2011
  5. melankolia_sago

melankolia_sago Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Bence siz önce cardio programı ve güzel bir beslenme programı ile yağlarınızı eritin tabi bunun yanında hem daha hızlı yağ yakmak için ağrılıkları ihmal etmeyin.

Benim de bir sorum var arkadaşlar şu sırt bölgesinde kollara bağlı iki kemik var ya hani gözüküyor ben de duruş bozukluğundan dolayıçok belirgin ve şikayetçiyim bu durumdan dar tutuş barfiksle düzelir mi?

6. Whatsup

Whatsup Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    İStanbul
    ya aslında spor salonuna gıtmıyorum evdekı makınada calısıyordum nasıl olduysa celık halatı koptu calısamıyorum artık ugrasmıyorum onda kapı barfıksınde ve mekıkte calısıyorum suan sadece buhareketlerı yapıyorum bırde sınav pazuları fln 6-7 ay agırlk olmadıgı ıcın dambıllarla(5kg) calısıyordum hıc bı etkısını gormedım ıcın dambıllarla ugrasmıyorum cunku gelısme olmuyor bırde beslenme duzenın gunde 4-5 oogun yıyorum bu ogunlerın hepsıde büyük ogunllerdı bana gore :D. oncelerı 63 kg ydum 58 e dusmusum inş. yagları yakmısızdır kas yerıne vucudumda kalıbtan baska bısı yok pek kas kutlesı yok yanı bı sırtımde azbucukbısıler war gogusu butterfly ı 20kg en son sırtı 40kg da bacaklarıda 45kgdecalısıyordum vucudum on kısmı cok gucsuz

Son düzenleme: 19 Mayıs 2011
  7. Whatsup

Whatsup Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    İStanbul
    bırader bu sırtımdakı sakralizasyon kotu bı goruntuye neden olacagını dusunerek body ısını bıraksammı dıyorum ztn pek gelısme gosteremıyorum kg alamadıgım ıcın ne dersnz

8. Whatsup

Whatsup Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    İStanbul
    yokmu cvplıcak ?

9. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    ümitsiz olma...ne demek gelişme yok..her çalıştığın gün biraz daha birşeyler kazanır vüğcut çalıştığın hiç bir gün boşa geçmez...bozukluk konusunda bilgim yok..ama boşa kürek çekmek gibi düşünme sakın...

kolay gelsin...

10. StaticX

StaticX Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Katılıyorum.Vücut geliştirmenin en zor kısmı ön yargı ve azim.Bunları aştınız mı gerisi gelir zaten.dumbelllls

demircan256 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş