vucudum yağlı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Batuhan ATAŞ tarafından 27 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Batuhan ATAŞ

Batuhan ATAŞ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar ben 20 yaşındayım..bundan 4 5 sene önce 110 kiloydum 3 ayda 55 kiloya düştüm herhangi bi diyet yapmadım sadece çok kola ve cips yerdim onları kestim ve 3 ayda 55 kilo verdim benim sıkıntım şu:şuan 172 boyunda 66.6 kiloyum 2 yıldır kilom hiç değişmeden bu şekilde kaldı fakat normal bakıldığında zayıf olmama rağmen vucudum yağlı özellikle oturunca alt karın bölgem ve yıllardır nefret ettiğim göğüslerim göğüs uçlarımda eritemediğim bi yağ tabakası var jinokomasti değilmiş fakat bi türlü erimiyor ve ne giyinsem beni tam bi kutu gibi gösteriyor bu yağlardan kurtulmak için beslenme önerisi antreman önerisi herşeye açığım.
    not:4 5 sene body building yaptım kilo verdikten sonra ancak 0 cardio yaptım şimdi 59 kg ağırlık seti sipariş ettim eve döküm set ona göre programlarada açığım şimdiden teşekkür ederim

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    3 ayda 55 kilo verdiysen epey bir kas kaybetmişsindir. Kalan yağları eritmekten ziyade kas kütlesi edinmek daha iyi gösterecektir.

Sayfayı Paylaş