vucudu antreman sertiğinde korumak için öneriler

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve shadown tarafından 27 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. shadown

shadown Yeni Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sigortacılık
    Yer:
    antalya
    mrb arkadaşlar biliyorsunuz ki antreman yapıldığında sıcak vücut olarak tabir edilen vücut sertleşir.antreman sırasında vücuda pompalanan kanın etkisi de bunda büyük rol oynuyor tabi..benim sormak istediğim antreman sonrasında da vucudu bu şeklilde tuatabilir miyiz.bildiğim kadarıyla metan dianabol bu konuda oldukça etkili fakat streoid kullanmak istemiyorum..

yorumlarınızı bekliyorum

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:07 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:38 ----------

hiçbir yorumunuz yok mu arkadaşlar lütfen bu benim için önemli

2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    dianabol sertlik vermez.deri altında fazladan su tutar ve sende gerginlik hissi yaratır.tam tersine yumuşak doku elde edersin.sertlik için yağ seviyeni aşağıda tutmalı ve kaliteli beslenmelisin.kullanacağın suplamenler bu sertliğe destek olur.
    ilaç olarak sert görünümü testesteron propıonat ve vinstrol sağlar.

3. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    Supplement olarak da pump ürünlerine yönelebilirsin.Noxplode, Superpump, Jack3d v.b. Eğer illa ki doğal olsun diyorsan o zaman çok fazla kırmızı et tüketmeye çalış içinde bol miktar creatin bulunduğundan kaslarında su tutar ve gerginlik sağlar.Gerçi Türkiye deki kırmızı et fiyatı düşünüldüğünde şu son dediğime bende inanmadım ya neyse :).

Saygılar.

4. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Antrenman sonrası kaslarımızın gergin ve sıkı olmasının sebebi antrenmandan dolayı aşırı uyarı sonucu oluşan kasılı haldir. Kaslarınıza ciddi düzenli uyarı vermediğiniz sürece kaslarınız ne kadar yağsız susuz olursa olsun yine yumuşak haline dönecektir ki kasılı halde kalsaydı normal hayatımızı zor devam ettirirdik.
    Bu konu forumumuzda daha önceleri defalarca tartışılmıştı.

Tank Jr. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş