vucud sarkmasıyla ilgili programlar. . .

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Blackmaster tarafından 13 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Blackmaster

Blackmaster Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    İyi geceler öncelikle
    ben 8 aydır düzenli spor yapıyorum ondan öncede 2 sene yaptım 3 sene ara verdim ve tekrar başlayalı 8 ay oldu yani kilo aldım yağlanma wardı şu anda 94 kiloya düştüm yaşım 21 boyum 1.82cm göbek göğüs bölgemde aşırı yağlanma war yanlarımda war üst göğüs kas ama altı sarkık bayramda ara veriyorum bayramdan sonra yepyeni bi programa başlamak istiyorum sizce

KAÇ KİLOYA DÜŞMELİYİM
    BESLENMEM NASIL OLMALI VE ANTREMAN PROGRAMI YARDIMCI OLURMUSUNUZ KAFAM ÇOK KARIŞTI. . . ?_a32a32a32

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz ;

Forumda, ezbere yani sıfırdan diet listesi istemek doğru olmadığı gibi kurallara da aykırıdır.

Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, makaleleri ve üyelerin beslenme başlıklarını okumanızdır. Besinlerin 100gr içeriklerini inceleyip ne kadar protein-yağ-karbonhidrat-vitamin-mineral-sıvı almanız gerektiğini ilgili başlıklardan öğrenip kendi vücut tipiniz, hedefiniz, yaşam tarzınız ve ekonomik durumunuza uygun beslenme programı çıkarınız.

Hala tereddütleriniz varsa, forumda kurallara uygun başlık açarak üyelerin yorumlarına başvurabilirsiniz.

ilginizi çekebilecek başlıklar :
    En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları
    Yeni başlayanlar için beslenme tekniği - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/beslenme-f24.html
    Yeni Başlayanlar Bölümü - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1.dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

wrestler bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş