vodafone sorunu

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve letsev tarafından 1 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    ben bu vodafon un sorunlarından bıktım. kız arkadaşımla konuşmak istiyorum haftalık senle ben yükledim. senle ben şöyle oluyor seçtiğin bir numarayla haftada sanırım 14 saat konuşma süren var. ama biz biraz limiti aştık sorunlardandolayı ve 2 günde bitti neyse gittim yeni kontör yükledim busefer günlük senle ben yaptım 24 saat 2liradan konuşabliyosun tek bi kişiyle ama kabul etmedi sizin haftalık senle ben paketiniz var diyor bu kişiyle haftalık. ok dedik iptal etirdik yine olmadı hala haftalık senle ben var diyor iyi dedim aradım ama kazık tarifeden ontörler gitmeye başladı kapadım telefonu tekrar mesaj atım haftalık senlebeni bari yenliyim diye yine zaten bu kişiyle haftalık senle ben paketiniz var diyor. yani ne değişiklik yapabiyorum nede haftalıks enle beni kullanabiliyorum. bu kadar çakal bi firma görmedim.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Letsev, en guzeli Vodafone a senle ben diye degilde seni ben :) diye mesaj at belki anlayis gosterirler :)

Bu arada bu promosyon muhabbeti heryerde dolandiricilik olarak kullaniliyor sanirim benimde GSM operatorune cok icten mesajlarim gitmistir.Cok parami yediler cok.

3. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Reklamlarda yerin 40 metre altında metroda , dağda , bayırda heryerde çeker diye tanıtım yapılıyor. Şehrin göbeğinde oturuyorum evin içinde bazen bir kademe çeker çoğu zaman hiç çekmez. Biriyle konuşmak için balkona çıkmak zorunda kalıyorum yoksa ya ses dalgalı geliyor yada bağlantı yarıda kesiliyor.

letsev bunu beğendi.
  4. Rooter

Rooter Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    Bende hiç memnun değilim vodafone'dan işte olduğum zamanlar forumu telden takip etmek için günlük internet paketi alıyorum burnumdan getiriyorlar resmen kandırmaya çalışıyorlar

letsev bunu beğendi.
  5. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    bütün yorumlarınıza katılıyorum. hayır şikayet için arasak aradığımız numarada ücretli (şikayet hattı ücretli olur mu ya!) 10saate orda oyalıyorlar şikayet edecez diye bir daha kazığı sokuyorlar. sorunuda çözseler yüreğim yanmaz...

Sayfayı Paylaş