Vitaminler, l-carnitine vs.. sıcaktan bozulur mu?

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Suat86 tarafından 23 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Suat86

Suat86 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Enginer
    Yer:
    Kiev
    Sürekli dolapta tuttuğum, güneş ışığına maruz kalmayan fakat yüksek sıcaklıktan dolayı (30 dereceye yakın) çeşitli vitanmin ilaçları, l-carnitine türü takviyeler bozulur mu veya bozulduğu nasıl anlaşılır?

Mesela L-carnitine 'in kapağını açtım, haplar biraz cıvımış, hafiften toz haline gelmiş ve garip bir koku geliyor, son kullanılma tarihi de bu yılın sonunda doluyor.

Tek kriter son kullanılma tarihi mi olmalı yada nedir bunun olayı?

2. Suat86

Suat86 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Enginer
    Yer:
    Kiev
    Arkadaş ne boş bir forum olmuş burası uğramayalı. Tatile gittim 300TL verdiğim vitaminleri vs.. evde çekmecede unuttum, bozulup bozulmadığını öğrenmek istedim. Bir kişi de cevap vermemiş. Biri çıkıp en iyi protein markası ne diye sorsa herkes sinek gibi toplanır. Bu kadar basit bir sorunun cevabı yok mu yani ?

3. alexbaysu

alexbaysu Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Tam cevap vericektim sonra alttaki mesajınızı gördüm vazgeçtim.Boş forumun boş üyeleri olarak cevap veremeyiz biz :)

4. Suat86

Suat86 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Enginer
    Yer:
    Kiev
    Evet çok büyük bir tesadüf, tam siz cevap verecekken bak şimdi... Neyse attım hepsini vatana millete hayırlı olsun. Verdiğim rahatsızlıkdan dolayı kusara bakmayın saygıdeğer üyeler.

Sayfayı Paylaş