virigen

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve spider7 tarafından 30 Ekim 2004 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. spider7

spider7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar aranızda virigen kullanan oldumu nasıl etkileri oldu duyduğuma göre yan etkisi bayağı azmış oral yolla alındığı halde karaciğer etkisi çok azmış çabuk kilo ve güç veriyormuş eczanelerde satılıyor tr de :)

2. Guest

Guest Guest

Maleesef spider kardes, Resmi falan bulma imkanin varmi ? ben arastirdim bulamadim. Ve hic duymadim, belki baska ismi vardir.

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.081
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Spider hic duymadim, burada taninmiyor Bu isim, belki bir degisik ismi vardir burada yanliz arastirdim bir.. Ve bunu bir Populermedical.com sitesinde buldum..

SORU:VİRİGEN merhaba ben doktor tavsiyesi üzerine virigen adlı ilacı kullanmaktayım bu ilacın prospektusunde belirtilmeyen yan etkileri varmıdır vede birden kesersen ne gibi etkiler gösterir? Teşekkürler
    Sayin Okur,
    Virigen icerisinde testosteron hormonu bulunan bir preparattir.Androjenik etkilidir. Yan etkiler: akne dedigimiz sivilceler, sac dokulmesi, anksiyete, depresyon, kadinda adet bozuklugu, bas agrisi,
    hepatit, kolesterol artisi, uyku bozukluklari, bulanti, kusma, kilo alimi, kasinti, kadinlarda erkeksi degisiklikler, erkekde priapismus gibi asiri cinsel uyari belirtileri, oligospermi ve ejakulatuar hacim
    azalmasi, vücutta tuz ve su tutulmasi, bulug cagi oncesi alan erkek çocuklarda, erken cinsel gelisme, ereksiyonlarin siklasmasi, penis büyümesi ve erken epifiz kapanmasi nedeniyle boyun kisa kalmasi gibi yan etkiler görülebilir. Ayrica uzun sure kullaniminin prostat buyumesi ve prostat kanserine neden oldugu yonunde bulgular vardir. Tedavinizin ne zaman ve nasil kesilmesinin uygun olacagini doktorunuzla tartismaniz en dogrusu olacaktir.
    ECZA DOLABI'ndan saglikli gunler
    dilerim.Framakolog Dr. Eralp Bellibas

Bilmem ne kadari dogru Dr. kendisi yanliz cogu doktorlar anlamiyor böyle ilaclari, burada öyle mesela buradaki hangi doktor olursan olsun " ben haftada 200 mg primobolan alacam ne olur" diye sorursan Hemen Kansere yakalanip ölürsün der hepsi, onun icin ona göre hareket et..

Ve Penis büyümesi yaziyor ben buna inanmiyorum mesela.

Azi ve albatros46 bunu beğendi.
  4. spider7

spider7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar diğer ismi androxon dur pandesdon restandol undestor ve en bilinen ismi virigendir organon firmasının patentiyle üretilmektedir oval şekilli kırmızı kapsüller içindedir

5. Despo

Beğenileri:
    6.081
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    hmmm ozaman Testesteron undecanoate (restandol) yani ??

6. Despo

Beğenileri:
    6.081
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Iki resim var, Restandol ismi organon pateniyle yapiliyor bunlar herhalde budur ??

albatros46 bunu beğendi.
  7. spider7

spider7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    28
    evvet hocam tam üstüne bastın daha geniş bilgiler yokmu :eek:

8. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.576
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    benım bıldıgım kadarıyla vıagraya muadıl olarak cıkarıldı.fıyat olarak daha ucuz ve ragbet oranı daha yuksek

9. Coleman

Coleman Üye

Beğenileri:
    249
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ticaret
    Yer:
    istanbul
    ben kulanıyorum hiç bir yan etkisi yok karacihere bir zararıda bulunmamakda

10. Despo

Beğenileri:
    6.081
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Danimarkada cok kullanilmaz/tutulmaz, nedeni bu bir test dir buradakiler enjekse edileni kullanir. bunun bir yardimi olmasi icin 6-7 hap almalisin, fiyatini bilmiyorum ne kadar tr´de ? enjeks herzaman daha iyidir.. ama dediginiz gibi karacigere yan etkisi yok diye bende duydum. 17 a yok bunda..

Bir tablet 40 mg´dir onun icin 6-7 tanesi 240-280 mg´dir.

Biraz daha bilgi buldum bu hapla ilgili, asagida tip´da neye kullanildigini okuyabilirsiniz.

Farmakolojik Sınıfı Seks hormonu

Endikasyonları Hipogonadal bozukluklarda testosteron replasmanı için kullanılır. Androjen yetmezliğine bağlı osteoporoz, hipogonadizm, spermatogenesis bozukluklarından kaynaklanan infertilite endikedir.

Kontrendikasyonları Prostat ve meme kanserinde kontrendikedir.

Uyarılar/Önlemler Kalp yetmezliği, renal ve hepatik yetmezlik, hipertansiyon, epilepsi ve migrende dikkatle kullanılır. Proteine bağlı iyotta azalmaya neden olabilir.

Yan etkiler Sıvı ve tuz retansiyonu, priapizm, oligospermi, penis irileşmesi, erken epifiz kapanması, ereksiyon sıklaşması ve aşırı seksüel uyarı gibi yan etkiler görülebilir.

İlaç Etkileşimi

Dozu ve Kullanım Şekli Başlangıçta sabah 2 kapsül, akşam 1-2 kapsül, yemeklerden sonra kullanılır. 2-3 hafta sonra idame doza geçilerek sabah 1-2 kapsül ve aktam 1 kapsül, yemeklerden sonra kullanılır.

Azi ve ferdityson bunu beğendi.
  11. spider7

spider7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    28
    coleman nasıl bayağı etkili oluyormu yanında başka şeyler alıyormusun söylermisin :)

12. Despo

Beğenileri:
    6.081
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Coleman Benim buldugumun aynisi hehe.. :D

albatros46 bunu beğendi.
  13. seyduna

seyduna Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    "Sporda Her Yönüyle Doping,Zararları,Doping ve Kürler,Dopingle Mücadele"

Yazar: Av. Özer Baysaling

Ben doping yapmak taraftarı değilim.Eğer "ille de yapacağım başka yolu yok" diyenlerdenseniz yukarıda adını yazdığım kitabı mutlaka okuyun.
    En azından göreceğiniz "zararları" en aza indirme şansınız olur.

[/img]
    Dopingle yapılmak istenen şey tıbbın gelişmiş olanaklarını kullanarak elde etmek istediğiniz sonuca daha çabuk ve daha az çaba sarfederek ulaşmaya çalışmaktır.Yani tıbbın bir yönüne inanıyorsunuz ve onu kullanıyorsunuz ama duymak istemediğiniz yönüne inanmamayı tercih ediyorsunuz.Buradaki çelişkiyi umarım görürsünüz.

Ayrıca primobolanın karaciğer ve prostat kanseri yapma riski olduğunu söylemek için doktor olmaya gerek yok.Okuma yazma bilen herkes bunu öğrenebilir.Ne yazık ki bu ve benzeri ilaçların etkileri hemen yarın ortaya çıkmadığı için gözardı edilmektedir.

Burada kimse kimsenin doktoru değil.O nedenle görüşlerimizi açıklarken kullandığımız ifadelere dikkat etmemiz gerektiğini düşünüyorum.Doping oldukça hassas bir konudur.Bunu yapan ya da yapmayı düşünen insanlar kimsenin etkisi altında kalmadan karar vermeli ve uygulamalıdır ya da uygulamamalıdır ve mutlaka , er ya da geç alacağı sonuçları bilmeli ve bunu kabul ederek bu işe karar vermelidir.

Not: Ben doktor v.s. değilim ve tbbın hehangi bir alanında çalışmıyorum.Tıp eğitimi de almadım.

[/list][/code]

14. Despo

Beğenileri:
    6.081
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    ôncelikle yazin cok güzel.. hepsine hak veriyorum.. yanliz sanirim beni ters anladin.. Hormon profiline bakarsan yan etkilerinide görebilirsin primobolanin, aslinda benim demek istedigim BURADAKI doktorlar hormon hormon diyorlar hangisini alirsan al, ölürsün diyorlar bu gercek degil! Baska konulardada ben yazdim Her ilacin Yan etkisi vardir ama ne kadar ?? ben bu siteyi yardim etmek icin yaptim. Eger alacaksa insan yan etkileri minimal olsun diye.. Ben COGU zaman primobolani tercih ediyorum, nedenine gelince en az yan etkisi var. yanliz ne kadar aldigina ve insandan insana fark oldugunuda göz ardi etmek yanlis!

Azi ve albatros46 bunu beğendi.
  15. seyduna

seyduna Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    http://www.steroid.com

Doping konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlar bu siteyi ziyaret etsinler.Doping yapmaya niyetli arkadaşlar;
    sizi bu karardan döndürmek niyetinde değilim.Lütfen sadece yapmadan önce okuyun,okuyun ve "daha fazla okuyun".

16. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.576
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    ben ozer baysalıng veya erol ugur kıtaplarının bellı bır sevıyeyı gecmıs sporculara fazla bır faydası olacagını sanmıyorum.hem negatıf yonlerını yazıp hemde arkasından kur cesıtlerını barındırmak pekte mantıklı gelmıyor bana.zararları bır yana bu kısılerın kendı sporcularıda dahıl olmak uzere basarı saglamıs sporculardan kac tanesı naturel bazda degerlendırılır?en temızı bıle 3 ay testlerden kactıktan sonra temızım dıye ortaya cıkıyorçdedıgı dogru...3 ayda tertemız oluyor :!:

17. seyduna

seyduna Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bu sitenin kuruluş amacı Despo'nun da dediği gibi eğer kür varsa ve yapılıyorsa bilinçli yapılsın.Kulaktan dolma bilgilerle kimse sağlığını tehlikeye atmasın.Bu kitabı o yüzden tavsiye ediyorum.

"Doping var ve yapılıyor".

Eğer kür uygulayacaksanız hangisini yapacağınızı ve ne kadar zarar görme olasılığınız olduğunu öğrenin.

Kitabı yetersiz bulanlar daha önce de yazdığım gibi http://www.steroid.com adresinden yararlanabilirler.[/quote]

18. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.912
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    guardboy bence yanlış düşünüyorsun.herkes senin kadar bilgili degil bu konuda ve bu işin içinde dünya kadar düzenbaz var ve hergün herkesin saglıgıyla oynanıyor o kitabın amacı insanlara yani bilmeyenlere yol göstermek sonuçta kür yapmayı kafaya koyan çok özer hocanın amacı bu insanların düzenbazların eline düşmeden bari en az riskli kürü uygulatmak.kendisini tanıyan biri olarak söylemek istedigim 1-2 kelime var bu sporun içinde onun kadar beyfendi onun kadar insanları seven ve onun kadar alçak gönüllü bir insan daha tanımadım ayrıca onun kadar bilgili de

19. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.576
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    yazdılarımı dıkkatlı ıncelemedıgınızı goruyorum.oncelıkle sporda bellı bır sevıyeyı gecmıs sporculara faydası yok dedım.ayrıca kıtaptakı kurler desponun onerdıklerı yanında çerez kalıyor bence.guncellenmedıgı surece ınsanlar yenı cıkan,daha az zararlı ama etkısı daha fazla ılaclardan bıhaber olacak.son olarakta ben bu sporda okadar cok bencıl ınsanla calıstım ama onlardan daha fazlada kısılık ,basarı ve bılgıde daha profesyonel olanlarlada ıletısımde bulundum.aynı masada ısmını soyledıgın kısı ve benım balkan sampıyonu olmus,ogretım gorevlısı bır arkadasımın tartısmasına tanık oldum.adam resmen kıtlendı.ben bılgılerının guncellendıgıne ınanmıyorum eskılerın.bence yavas yavas noktayı koyuyorlar.

20. bıo max labs

bıo max labs Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    29
    Yer:
    istanbul
    sevgili kardeşlerim
    virigen kullanmayın çünkü bir boka yaramıyor
    anabolics2004 te deneyi var 6 tabletten sonra (günde) ancak çok hafif bir testosteron artışı oluyor paranıza yazık
    o kadar tablet yutmaya değmez

gainn ve (silinen üye bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş