Virigen ve define kürü

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve ferdityson tarafından 29 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. ferdityson

ferdityson Üye

Beğenileri:
    436
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Evet arkadaşlar virigen hakkında çok şeyler yazılmış çizilmiş ben şu bilgileri aktarmakta yarar olacağını düşünüyorum

Sustanon 250 alındıktan 24-48 sonra total plazma testesteronunda yaklaşık 70 nmol/l artış sağlıyor ve uzun süre 21 gün gibi bir artış devam ediyor

Virgen testo caps 40 mg 30 tablet 80-160 mg Virigen Testocaps'ın tek seferde uygulanması toplam plazma testosteron seviyesinde klinik açıdan anlamlı bir artışa yol açmakta ve uygulamadan yaklaşık 4-5 saat sonra (tmax) yaklaşık 40 nmol/l (Cmax) düzeyinde maksimum değere ulaşmaktadır. Plazma testosteron seviyesi en az 8 saat boyunca yüksek kalmaktadır

virigen 15 tl civarı

Peki şöyle düşünsek define kürüne gireceksiniz testesteron propionate sizde ağrı yapıyor enjeksiyon kullanmak istemiyorsunuz vs. Virigen kısa ezter değilmi? 8 saat vutta kalıyor bundan fayda görebilmek için günde 3 veya 4 posta düzenli olarak 3-3-3 veya 3-2-2 almak gerekir fazlası size kalmış virigen için günde 7 kapsül ile sonuç alınabileceği konusunda makaleler var benim yukarıda yazdığım ürününlerin etkisi ilaçların prospektüsünden alınma ve bilimsel bu arada karacigere toksit etkisi de yoktur

Ben şahsen sıkıntınız yoksa kullanmanızı tavsiye etmem çünkü fiyat olarak fazla bir kutusu 1 hafta gitmeyecektir sustanonla kıyaslamamın sebebi ilk 48 saatlik etkisi içerisindeki kısa esterlerin etkileridir ve elimde başka kesin bir kaynak yok şuan ve piyasada virigen yok ama define kürleri yapılabileceği bana doğru geliyor kaçırdığım anlamadığım bişeyler olabilir yorumlarınızı bekliyorum

2. Bodyturkey

Bodyturkey Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Organizatör
    Yer:
    İstanbul/Kadıköy
    Sustanon, enantat, propionat virigeni bunların yerine koyamazsın günde 7 tablet alsanda undekanoat kısa ester ve oral testo hiç iyi değildir yani bunun aç karnına içilmesi v.s lazım mideden tam olarak emilebilmesi için. Zor iş yani enjeksiyon rahat yani ilk steroid kullananda ilk hafta ağrı yapar altı üstü bu yani.

3. ferdityson

ferdityson Üye

Beğenileri:
    436
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Şunu eklemeden geçemeyeceğim enjekte testo.p. hergün veya gün aşırı vuran var bu şekilde fiyat ve performansını karşılaştırmak iyi olacaktır
    test. p. 100mg =10-15tl civarı etkisi tabiki iyi
    virigen günlük 7-8 capsul ile 4 gün gitse 15 tl etkisi düşük artık size kalmış :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:42 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:38 ----------

Virigeni sadece kısa esterle karşılaştırdım niyetim onların yerine koymak değil burda tartışmak güzel yorumlarını mantıklı yorumlar bekliyorum bu konuyu açmamın sebebi bir arkadaş bunun üzerine soru soruyordu böyle kür yapan var mı diye? Forumdada tam açıklamalı bilgi göremedim paylaşıyım dedim

4. cocuna

cocuna Yeni Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    0
    bu hafta alcam iki kutu denicem merak ettim... :)))

5. martymfly

martymfly Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    evet guzel bir konu, haftalik 500 mg enjekte testo ayarinda olmasi icin mesela ne kadar virigen yeter. zarari az oldugu cezbedici duruyor

6. ferdityson

ferdityson Üye

Beğenileri:
    436
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Bazı insanlar enjekteden kortuğundan bu tip kullanımlardan fayda aramaya çalışıyor ama bende baya arıştırmalar yaptım sonuç olarak ancak kısa esterler yerine kullanmak mantıklı 500 testo yerine ulaşabilmek için bir çalışma varmı bilmiyorum ben kullandığım zaman 400 boldenonun yanında günlük 9 adet alıyordum çok etkili değil açıkcası başka kullanan varsa onların yorumlarını merak ediyorum

7. martymfly

martymfly Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    gunluk 9 tablet almak enjekte testoya gore bayagi masrafli olur ama. Aslinda enjeksiyon cok problem degil ama lpiyasadaki sahte urun potansiyeli itiyor buna.

8. ferdityson

ferdityson Üye

Beğenileri:
    436
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Araştırısan orjinal ürün bulursun sabret ara acele etme, küre gireceğinede emin ol erken başlama

9. NİKE

NİKE Üye

Beğenileri:
    1.583
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    MÜHENDİS
    sindirim sistemine gecen ilaçların etkileri yemeklerle sindirilmeden dolayı pik plazma seviyeleri enjekte ilaclara gore daha az olur.

yuzde on hatta bazılarında yuzde yırmi deger kaybına ugrar.
    enjekte ılaclar onun için kurde daha verımlıdır.
    saygılar dılerım.

10. ferdityson

ferdityson Üye

Beğenileri:
    436
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Bu arada çok önemli içeriğinde ''Alpha Alkylayted 17 '' bulunmamaktadır

11. NİKE

NİKE Üye

Beğenileri:
    1.583
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    MÜHENDİS
    ayrıca aldıgınız 40 mg lık vırıgen ıcınden kanınıza 25.3 mg testesteron gecer.

ferdityson bunu beğendi.
  12. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    745
    Ödül Puanları:
    103
    Enjeksiyon varken çok gereksizmiş gibi gözüküyor.

13. ferdityson

ferdityson Üye

Beğenileri:
    436
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Bu bilginin kesinlik payı nekadardır eğer yaklaşık ise de burdan yola çıkılarak hesap etmek daha mantıklı olacaktır teşekkürler

14. El Diablo

El Diablo Üye

Beğenileri:
    1.587
    Ödül Puanları:
    103
    Selam,

Virigen ( Testosteron Undecanoat ) yarı ömrü yaklaşık 5 saat, kanda kalış süresi yaklaşık 10 saat. Virigen 17-alpha-Alkyl değil ve böylece diğer haplar gibi vücudun organlarından kendini koruyacak sadece esteri var. Bu ester ( Undecanoat) sayesinde bağırsaklar tarfından limf sistemi üzerinden kana ulaşıyor.
    Virigen böbreklere veya kara ciğere hasar vermez. Uzun süre kullanıma uygundur.
    Virigen yağlı bir öğünden sonra alınmalı, zaten kendiside yağlı bir kapsül şeklindedir. Böylece limfler ilacı daha iyi emebiliyor (alabiliyor).
    Her şey mükemmel gözükede sorun şu ki limf sistemi pek verimli çalışmıyor ve böylece çoğu kullanıcıda sadece %5 in altında bir miktar Testo kana ulaşıyor.Limf sistemi her insanda farklı çalıştığı için her insanda bu oran değişebiliyor.
    Böylece inanılmaz yükseklikte günlük doz Virigen gerektiğine şaşırmamak gerek, eğer maksat güç ve kas yapmak ise.
    Sadece Steroid yenileri ( daha önce steroid kullanmayanlar) belki küçük bir etki görebilirler ve burada da en az günlük 400mg almak şartı ile.Ve burada aslında bu konuda böyle kapanır eğer bu ilacın fiyatını aklımıza getirirsek.
    Birde virigen soğuk muafaza ( 2-8 derece) edilmesi gerekiyor. Yoksa bir kaç içinde etkisini yitiriyor.

Bu kısa bir tercüme Virigen hakkında ( Anabole Steroide, Das Schwarze Buch 2010 ).

Selamlar

onurr_535 ve ferdityson bunu beğendi.
  15. ferdityson

ferdityson Üye

Beğenileri:
    436
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    ilk kürümü balkan testo.enant ile yapıcaktım beni felç edince yürüyemedim alerjik galiba bende günlük 9 virgen 400 boldenon denedim etki az gördüm ve kür sonrasıda kazandığım gitti

onurr_535 bunu beğendi.
  16. El Diablo

El Diablo Üye

Beğenileri:
    1.587
    Ödül Puanları:
    103
    Selam Ferditayson,

buna üzüldüm. Belki başka bir firmanın ürününü denemelisin. Çünkü sadece Virigen ile imkansız.

Selamlar

17. ferdityson

ferdityson Üye

Beğenileri:
    436
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Başka bir firma derken virigen için mi diyorsun yanında boldenon aldım sadece kürüm yarım kalmasın diye aldım 3 -4 ampul balkan testo enant. kullandım felç edince virigene geçtim :)

18. El Diablo

El Diablo Üye

Beğenileri:
    1.587
    Ödül Puanları:
    103
    Selam,

başka bir firma derken Testo Enenthate için demiştim.

Selamlar

ferdityson bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş