Vgye yeni başladım beslenme programına uyamıyorum.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve thedungeon06 tarafından 30 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. thedungeon06

thedungeon06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar başlayalı 3 hafta oldu.Başladıgımdan beri yediklerime dikkat etmeye calısıyorum,fakat soyle bi sorun var çeşitli sebeplerden dolayı evde ne yemek varsa o yeniliyor yani ben vg yaptıgım için ayrıca annemın protein içeren şeyler hazırlama şansı olmuyor malesef ama sabahları yumurtayı eksik etmiyorum sütüde oyle nadiren de tavuk yiyorum onun dısındaki günler oranı fazla olmasa da yağlı karbonhidratlı yemekler yemek zorunda kalıyorum. aksamlarıda bazen 1-2 dilim kek filan tatlı yiyorum.anneme diyorum anne ben bu spora zaman harcıyorum para veriyorum işe yaraması için bazı şeyleri kısmam lazım filan diyorum evde bagırıs cagırıs sen daha gencsın metabolizman hızlıdır her besine ihtiyacın var filan bu arada yaşım 15 sizce nasıl bir plan izlemem lazım abur cubur kola hayatta içmem.

2. rockchy

rockchy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    kilon kaç eğer yağ oranınla ilgili bi sorunun yoksa ucunu kaçırmadan ev yemekleri yiyrbilisin bence yine üstadlar daha sağlıklı yardımcı olur sana. idmandan önce ve sonra eğer içebilirsen sütün içine yumurta kırıp iç derim ben protein tozu alamazsan umarım yardımcı olabilmişimdir

3. 0nd3r

0nd3r Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ist bayrampasa
    1. ayını doldurduktan sonra artık kendi sorumluluklarını kendin alıcaksın annen sana tavuk yapmak zorunda degil cogu bodyci kendi yiyicegini kendi hazırlar zaten bu böyledir. ilk ayın oldugu icin cok kasma kendini ama 2. 3. aylarda beslenmeni bir düzene sokman gerekiyo bu sporda antremandan önce beslenme gelir unutma!

4. thedungeon06

thedungeon06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar teşekkürler önerileriniz için ama yani kendı yemegımı de hazırlayamıyorum bu arada kilom 73 boyum 1.80 yaş 15 evde ne varsa onu yıyorum ama yine de protein alıyorum haftada 3-4 gün filan bu şekilde vg yaparsam yararını goremez miyim? görsem de orantısız bir vücut mu olur ? yardım ederseniz sevinirim

Sayfayı Paylaş