VG'ye 1Hafta Ara Verme

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve killman16 tarafından 31 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. killman16

killman16 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar işimden dolayı 1 hafta şehir dışına çıkıcam o yüzden 1 hafta salona gidemiycem ancak akşamları evde vücut kütlemi korumak için ne yapabilirim ?
    Merak ettiğim soru bu.Son olarak elimde iki dumbell var çıkarılıp takılan kilolu olanlar toplam da 30 kg var.Sehpa falan yok vücut kütlemi nasıl koruyabilirim ?
    Beslenmeye aynı derecede dikkat edicem.
    Ölçülerim
    1.88 Boy
    81 Kilo
    86 Bel
    36 Pazu

2. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    evde 2 dumbell ile yapabileceğin hareketler var üstelik her bölgeyi çalıştırıyor bu arada 1 haftada hiç birşey olmaz heleki eğer zaten idmanların ağır geçiyosa 1 hafta ara verip vucudu dinlendirmen daha faydalı bile olabilir vucut kütlemi korumak demişsin dumbell la flan ihtiyac yok akşamları şınav mekik barfiks çek yeter 1 haftada hiçbirşey olmaz vucuduna negatif anlamda.

killman16 bunu beğendi.
  3. killman16

killman16 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hocam haklısınız ama spor yapmadığım gün kendimi kötü hissediyorum ve şuan çok disiplinli program yapıyorum bu disiplinden kopmamam lazım.Beslenmeyi hiç bir şekilde bozmam zaten ama gidiceğim yerde barfiks aleti var mı bilmiyorum.Bide düzenli bir iş'de değil yani sabah 7'de başla gece 2'ye kadar sürer belli olmaz orası.Ben kendimi enerjik hissettiğim için devam etmek istiyorum hareketlere bağımlılık yarattı sanırım bu vg hyper_

4. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    eğer uzun süredir aralıksız yapıyorsan 1 hafta ara vermek gelişimin için iyi bile olur

5. killman16

killman16 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hocam zaten geçenlerde üç gün ara verdim ve haftada bir günde tatil yapıyorum

6. Solwied

Solwied Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    1 hafta ara bence senin için iyi bir fırsat olabilir vücüdunu dinlendirmek adına

ardından çok iyi bi dönüş yapabilirsin

ben her ay 1 hafta ara veriyorum ama beslenmeyi bozma

7. geceyar20

geceyar20 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    P90x Koç'u
    Yer:
    Denizli
    Beslenmen iyiyse zaten 1 hafta ara hem vücudunu toparlamanda ve kaslarını dinlendirmede faydalı olacaktır beslen gerisi gelir.

Sayfayı Paylaş