Vgde boy çok mu önemli...

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve EMN tarafından 18 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. EMN

EMN Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar.17 yaşındayım ve boyum 169 170 civarı.2 aya yakın evde dambıl ile çalışıyorum.biraz gelişme oldu ve geçenlerde arkadaşlarla Vg ile ilgili birşeyler konuşuyorduk bana dediler iyice itici oluyorsun boyun kısa güzel durmuyor gibi şeyler söylediler.moralim bozuldu sizce boy çok mu önemli bu spor için gerçekten bu boyda kötü mu olur?

2. YuriBoyka61

YuriBoyka61 Yeni Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    bence boyla hiçbir alakası yok kısa boyludada güzel durur uzun boyludada güzel durur ama uzun boylu olanda bi ayrı durur.sadece kolların falan biraz fazla kısaysa kısa ve kalın olduğu için kötü bir görüntü oluşturabilir.

3. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Valla şöyle demek isterim alınmak olmasın lütfen...

Şimdi ilk olarak boyumuz kısa diye vg'yi yapmayacakmıyız veya birileri dedi diye vazgeçecekmiyiz tabikide hayıt..inadına devam edicez eğer istiyor isek...

Tabi şunlarıda bilmek lazım...

1- uzun boyluda gerçekten iyi duruyor ( bana göre)
    2-kısa boylu olan kişi nin uzun boyluya göre kas gelişime açısından avantajı vardır...daha çabuk kas kütlesi artar ..en azından görsel olarak öyle oluyor..

3- kısa boylu olup üçgen vücut yapacaksan gerçekten yapma öyle birşey..işte o çok kötü duruyor...

Bu arada boyun 20 yaşına kadar artacaktır gerek 1 cm gerekse 5-6 cm tam bilemem ama tahmini 1.75 i bulursun....İNŞ..

diğer kısımlarıda kafana takma yürü devam et...

4. EMN

EMN Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    175 i bulacağımı hiç sanmıyorum çünkü annem 152 babam 166 genetik olarak çok şanssızım yani birde daha yeniyim bu sporda pek bilgim yok üçgen vücut olmamak için ne yapabiliriz aydınlatırmısınız biraz.

5. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Hımm anladım...sağlıkolsun yinede zamanla neler olur hiç bilinez...ben o cümleyi yazarken aklıma gelmedi değil hami..ama yazmış bulundum neyse...

üçgen konusuna gelirsek...lütfen yanlış anlaşılmasın..bana göre çirkin..bazılarına göre iyidir hoştur...

engellemek için programlarında kanat hareketi olmamasına dikkat edersin....sanırım barfiks te kanat gelişimini etkiliyor...v.b bir kaç hareket...

6. EMN

EMN Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    evet biraz düşündümde kısa boy ve üçgen vücut çirkin olabilir.bir şey daha sormak istiyorum ben zayıf birisiyim bacaklarım çok ince buda üçgen görünmeme sebeb olabilirmi çirkin olurmu yani

7. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    ilgisi yok..azda olsa bacak çalışın tabiki...ama üst tarafı çok geliştirip alt tarafa gereken önemi vermezsen evet sırıtır o zaman...

8. ferdityson

ferdityson Üye

Beğenileri:
    436
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    kardeşim kimseye bakma doğru bilgileri seninle paylaşırız.arkadaşın dediği gibi boyun uzayabilir benimde boyum 16 yaşımdan beri aynı 169cm uzmadı ama ağırlık çalışmalrına ara vermiştim boyumu engelelmesin diye vermeseydim keşke

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:58 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:55 ----------

bu arada Shown ray boyu 170 cm ama vucudu vucutçuların içinde çok beyendiğim vucut mesela okadar abartı istemiyorum halbuki

9. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    çok uzun boylu olmayıpda 1.70 ila 1.75 arası boya sahip olan ayrıca estetik vücut yapan gerek çevremde gördüğüm gerekse profesyonel olan çok insan var ayrıca koyal mı bu kadar kısa boylu olup vg yapıp estetikten çıkmak vg sporunda bütün kas gruplarına önem vermen gerekir asıl birine çok diğerine az önem verirsen estetikliği bozarsın

10. BlackMamba24

BlackMamba24 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Abartmadığın sürece neden abartmadığın diyorum kısa boylular çabuk şişiyor gibi gözükür kasları kısa olduğundan. Uzun boylu ve kısa boylu bir adam aynı ağırlıkla aynı beslenmeyle aynı programla çalıssınlar kısa daha şiş gözükür o süre sonunda. Ama benim tanıdıklarım var abartıp iyice genişleyip iyice kısa gösteren çünkü şiştikçe genişledikçe daha da kısa gösterir. 170 olup 80-82 kilo olma boyuna boyuna göre düzgün kiloda kalıp, çalışırsan bir şey olmaz.

Sayfayı Paylaş