Vg ye başlamak istiyorum bir konuda yardımınız lazım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve darkvalentine tarafından 14 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. darkvalentine

darkvalentine Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    1992 doğumluyum yani 20 yaşında sayılırım. boyum 181 kilom 61. süpermarketlerde bulunan şu boy kilo ve yağ oranı ölcümü yapan alete göre de yağ oranım %0.8..Bu bir sorun mu?İlk sorum bu.Ben de iyi yiyip kilo alamayan tiplerdenim anlayacağınız.

İkincisi sizce bu işe başlasam sonuç alabilir miyim? Tabi bu biraz da insandan insana değişir tabi. En azından bir fikir elde etmem açısından önerilerinizi bekliyorum.

Teşekkürler.

2. ardaaaaa

ardaaaaa Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Spora başla salona yazıl sıkı bir çalışma ve beslenme ile-5-6 ayda ideal kilona gelirsin .. Yani şimdi hemen yazıl ramazandan sonra playda güzelce gezersin ;)

Salona yazılıp bir profesyonel destek görmen şart ancak ;)

darkvalentine bunu beğendi.
  3. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    0. değilde %08.00 çıkmıştır yağ oranınız.vgye başlamak için iyi bir kilo çalışarak başarabilirisiniz ama doğru yolları seçmelisiniz.Çalışmak , Bilinçli çalışmak , antrenör eşliğinde , dinlenme , beslenme uyumlu ilerletme..Amacınıza yönelik çalıştırır sizi.

4. ardaaaaa

ardaaaaa Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yağ oranın normal kilon 70 lere çıkınca 8 yağ oranı ile kalırsan tadından yenmez :D

5. darkvalentine

darkvalentine Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Eyvallah sağolun.Hiç kilo alamadım şimdiye kadar bi ara 69 kilo olmuştum 1 hafta falan sürdü zaten. :D o yüzden protein desteğiyle falan 2-3 ayda iyi bi kiloya ulaşmak istiyorum. vücudum da bu sürede biraz oturur zaten diye düşünüyorum.

ondan sonra da adam gibi asılır brad pitt olurum işte. :D :D

6. ardaaaaa

ardaaaaa Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum protein tozunu önermem hiçte gerek yok .. Salona yazıl beslenmene dikkat et doğal olarak proteinini al... Kilo almama sebebin düzenli egzersiz yapmaman senin kas oranını artırman gerek protein tozu ile olsa kimse salonlara giidp vakit harcamaz dimi....

En az 1 senelik spor geçmişin olsun illede protein tozu alıcam diyorsan...

7. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Seni iyi bir kiloya protein desteği değil karbonhidrat desteği ulaştırır. Nedense insanlarda anlayamadığım sebeplerden hep kilo alamayınca protein tozu kullanma dürtüsü var. Yanlış bir düşünce. Tabi bu demek değil ki protein almayalım.

8. darkvalentine

darkvalentine Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ben yine bilmeden konuşuyorum tabi. bu konuları da yazılacağım salondaki hocalara sorup değerlendiricektim. sürekli bir protein furyasıdır dolaşıyor olduğundan bu iş bununla beraber tam oluyor çıkarımını yaptım ben de kendi kafamda. ama söylediklerini dikkate alıcam. teşekkürler.

9. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Arda arkadaşımız protein tozlarına çok karşı, sebebini bilen yok ama forumda baya bir tartışması yapılmıştı :D Protein tozlarının zararı yoktur ama takviye ürünlerdir. Yani yeterli beslenme yapılamadığında kullanılabilir. Bu işi tam yapmış olmak için kullanmak şart değildir.

10. ardaaaaa

ardaaaaa Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Valla bu forumdakiler bilir benim protein tozu düşmanı olduğumu .. Ben senin yerinde olsam hocan bile önerse almaman .. en az 1 sene egzersizini yap vucudun otursun ondan sonra daha fazla verim için alırsın tozu dediğin gibi bradd pitt olmak için :d

Yani doğal beslenme ile bir yere kadar daha sonra ilave besin gerekiyor bende tercih etmiyorum o ayrı mesele :D

11. darkvalentine

darkvalentine Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    öğrenci adamız biz de tabi. yeterli beslenmeyi tam olarak yapamayabilirim. :D zaten zor kilo alıyorum. t shirt ün üzerime cuk diye oturacağı günü hayal ederek bu işe başlicam. o yüzden ne gerekliyse yapıcam. her türlü öneriye ve bilgiye açığım ve her söyleneni değerlendiricem. size de teşekkür ederim bu konuda.

12. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Öğrenciyim saati saatine beslenme olmuyor dersen anlarım ama öğrenciyim para yok diyorsan gülerim :) He gidipte nitrofull alcaksan iş başka.

13. darkvalentine

darkvalentine Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    okuduğum bölüm nedeniyle de çok böyle abartı yüklenemicem zaten. haftada 3 gün yapabilirim en fazla. bu nedenle bu işi hızlandıracak bişey varsa kolay yoldan elde etmek insana cazip geliyor açıkcası.. :D tabi sandığım kadar kolaysa. :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:40 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:37 ----------

yok parada sıkıntı yok. sadece yeteri kadar düzgün halde yapabilir miyim beslenme işini onu bilemiyorum sadece. :D

14. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Sen sporuna başla, 3-4 aydan önce pek gerekmez takviye. Bu süre zarfındada forumu hatim et. Ne yapıp ne yapmaman gerektiğini öğrenirsin. Öncelikli hedefin temiz bir şekilde kilo almak olsun.

15. ardaaaaa

ardaaaaa Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Çabuk gelen çabuk gider :) Neyse ben daha karışmıyım daha sonra kızıyorlar toz düşmanı diye :)

16. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    sen bu sporu karı kız için yapıyorsun diye herkesi kendin gibi görme.
    ben de herhangi bir takviye ürün kullanmıyorum ama takviye ürünlerin gereksiz olduğunu savunmak için kaç tane supplement kullandın şimdiye kadar ?
    sanki karşındaki adam küre giriyor ne bir yılından bahsediyorsun sen ?

17. ardaaaaa

ardaaaaa Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    pozitronn@ Karı kız için yapıyor olsam bol bol toz al en kısa sürede sısersın derdim :)

Yırtık dondan çıkar gibi çıkmıssın sanane kardes sana mı kaldı sorgulamak ??? Biz arkadaslar anlastık 3. kişiye ne düşer bilirsin ....

18. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Bol bol tozmu şişiriyormuş ? :D:D

Üslubunada dikkat et. Sokakta çekirdek çitlediğin arkadaşların değil forumdaki üyeler. Belliki çamur attığın adam kadar bilgin yok. Susmasınıda bilmek gerek.

pozitronn bunu beğendi.
  19. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    her konuda sonsuz bilgisi olan arkadaşım,burası bir forum.eğer biriyle özel görüşmen varsa özel mesaj at.burda herkes saygı çerçevesinde fikirlerini söylemekte özgürdür.

Sayfayı Paylaş