vg sporu yapan kişilerin dikkat etmesi gerekenler

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Balboa7 tarafından 26 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    bazı insanlarda vg sporuna ve vg sporu yapanlara karşı aşırı bir nefret var bunu günlük hayatta facebook twitter sözlüklerde görüyoruz aşırı derecede kıskançlığın verdiği bir nefretlikte olsa özellikle bazı 25 yaş altı vg sporunu yapanların davranışları nedeniyle haklı oldukları taraflarda var çünkü bildikleri tek konu vg sporu olunca sürekli aynı mevzudan bahsedince insanlar sıkılıyor yahu bu vg sporu yapanlar hiç sinemadan müzikten vs konulardan anlamazlar diye ön yargıları oluyor lütfen bu hataya düşmeyelim ayrıca örneğin gereksiz kasılmalar arkadaş çevresinde istesem seni duman ederim havaları insanları vg sporu ve vg sporcusundan dahada nefret ettiriyor evet düzgün fiziğimiz oluyor kendimize olan güvenimiz tam fakat bunu havalanarak göstermemek gerekir ki bu insanlar yüzünden kurunu yanında yaşta yanıyor vg hayatımızın bir parçası olmalı ama hayatımızın %100 nü kapsamamalı bir kaç konuda bilgili olmamız gerekir birde vg sporu dövüş sporu değil zaten insanlara karşı vücut tipi ne olursa olsun saygı ile yaklaşmak gerekir böylece belki vg sporuna karşı önyargı azalır insanlar spora başlar ha elbette kıskançlık her zaman olmaya devam edecektir artı üzerine biz soğukluk eklemeyelim bu konuyu açtım çünkü konuştuğum bazı insanlar tanıştıkları genç vg sporu yapanların hal ve hareketlerinden dolayı bu sporu eleştirmeleriydi ben iyi niyetli yukarıda yazdığım kişiler yüzünden vg ye soğuk bakanlar için yazdım yoksa tabiki sırf kıllık olsun diye vg yi kötüyenler asla değişmez örneğin iki ömer kavur filmi ve birde esaretin bedelini seyredip kendini entelektüel sanan havalanan kişiler yada ben şöyle iyiyim böyle bilgiliyim deyip kendini bir halt sanan kişileri değiştiremeyiz onlar zaten tıpkı sadece vg yapıp kasıla kasıla gezip istediğimi döverim mesajını verenler kadar iticidir

neverbackdown., Akay, frodobagins000 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  2. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    ben hic arkadas ortamlarinda veya is ortamlarinda hic vg, spor konusuna girmiyorum, daha dogrusu girmek istemiyorum :D vg sporunu yapmayan ile konuya girmek sacma, cünkü anlamaz

neverbackdown., Akay, Balboa7 ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  3. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    aynen oyle sonra olay sende o toz ilaclardan kullaniyor musun a baglaniyor

Matsumura, Balboa7 ve frodobagins000 bunu beğendi.
  4. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Benim kuzenimde vg yapıyor hatta aynı anda başladık ama adam iki lafından birine 'Biliyorsun spor yapıyorum ya' diye başlıyor. Benim vücudum ona nispeten daha iyi çünkü daha disiplinliyim özellikle beslenme konusunda fakat hiçbir zaman biri bana ee neler yapıyorsun bu aralar dediğinde 'Ya işte salona gidiyorum vg yapıyorum' asla demedim, onu ilgilendirecek ne yapıyorsam onları söylerim.
    Bir de kışın hemen hemen kimse sormaz abi sen vg mi yapıyorsun diye çünkü kıyafetten belli olmaz pek ama birkaç güne yazlığa gidicem orada akrabalar, onlara gelen misafirleri, orada yeni tanışacağım insanlar alayı soracak. Protein falan ilaç kullanıyor musun dan tutta fazla yapma bak sarkar'a kadar tüm tatilin bu sorularla geçmesinden endişe ediyorum :)

Balboa7 ve Mustimusti bunu beğendi.
  5. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    Herkes pro trainer masallah.her ortamda akil verenimiz bol.barfiks demeyi bilmeyip barfis cek barfis o iyi kas yapar diyenden tut toz kullaniyorsan sarkar birakinca dyenlermi ararsin gogsu yoklayip buniye yumusak diyenimi.e gogus bu sikmadan tas gbi olmaz denmiyor.desende anlamaz zaten.o yuzden ben her ortamda konu acilir acilmaz kosuyrm mekik barfiks falan cekyrm biraz.oyle agirlik altina girmiyorum .kas kendikendine ckyr dyrm.kapaniveriyor konu.bogazlarinda kaliyor laflar :)
    Bide hamile kadin gbi gobekle gezip benim vucuttaki diger bolgelere gore eksik kas gruplari elestirenler yokmu onlar daha beter.anlyrm kiskanyrsun calis seninde bazi bolgelerin eksik kalsin dyrm.sessizlik :)

Matsumura, Balboa7 ve torifonta bunu beğendi.
  6. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    O insanlara da yazı ya valla, adam belki 40 yaşına gelmiş ve hayatında bir an aynaya baktığında ya işte bu tam istediğim vücut diyememiş, anca dedikleri şu biz sizin yaşınızdayken varya ohoooo. Adam diyor askerdeyken çakı gibiydim 56 kiloydum ama her yerim kastı :) Kimsede demiyor ki aga nasıl oluyor o iş. Herkes kendini çok iyi göstermek için atıp duruyor, bizim avantajımız zaten görüntü ortada, ne çenemi yorucam.

Balboa7 ve Mustimusti bunu beğendi.
  7. aqualinebursa

aqualinebursa Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    DESTAN AKVARYUM MARKET
    Yer:
    Bursa
    Bu tür yadırgamalar hiç sona ermeyecek ''İnsanları inandıkları şeylerden vazgeçirmek bir şeye inandırmaktan daha zordur'' Diyorum ki karşımdakine ben senden hatta dünyanın % 90'ından daha sağlıklı besleniyorum, herşeyimi planlı yapıyıorum sonrada deli gözüyle bakılıyorum...

PeNa, Balboa7 ve torifonta bunu beğendi.
  8. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Zevkle okudum.Gerçekten belki üst düzey değilim ancak bende konuşmak istemiyorum spor yapmayanlarlada değil sadece. Sporu bilmeyenlerle.Bir arkadaşım vardı sınıtan okul çıkışı direk salona giderdi 16.30 da ben 18.00 da giderdim o hala ordaydı ben bitirirdim o hala 2. turu atardı aletlerde :D üstelik benden uzun sürelerdir yapıyordu.Bir başkasıda salonda zorlanınca,sıkılınca idmanı bırakıp çıkar giderdi :D Bu yüzden kimseyle spor yapmayı sevmem.

Dahada fenaları varda neyse :D 3 haftalık gitsek olurmu diyenler filan en iyisi hehe deyip geçmek.. siz istediğinizi yapsanızda huylu huyundan vazgeçmiyor sizi dinlemiyor

torifonta bunu beğendi.
  9. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Kullandığım supplementleri (özellikle amino asitleri ) görenler ilaç alıyorsun ilaç bağımlısı oldun kendine bunu yapma vs...
    Her gördüğü tableti ilaç sanma tabusunu yıkmak mümkün değil sanırım.Şahin İrencin vefat ettiğinde iş yerinde amino alırken beni gören arkadaşlar hayatınla oynama vs... bir ton dil döktüler .
    Artık mücadele etmiyorum bende laf anlatıyorum ama boşuna anlamıyorlar.

10. aqualinebursa

aqualinebursa Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    DESTAN AKVARYUM MARKET
    Yer:
    Bursa
    Sorma o dönemlerde nerdeyse gizli gizli içiyordum bende ....

11. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Ben o dönemde supplement kullanmıyordum şanslıymışım :) bir de hocam hayatınla oynama dediklerinde nasıl gülmedin yani nasıl tuttun kendini :)

neverbackdown. bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş