Vg Soru

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ordakal39 tarafından 14 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ordakal39

ordakal39 Yeni Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenciyim
    herkese merhaba 1.5 aydır çalışıyorum,15 sonra 2 aylık çalışmamı foto çekerek koyucam,gelişme hakkında yorumlarınızı almak istiyorum.Sorum şu
    mesela ben dubmle ile göğüs çalışıyorum 4 hareket var her birinden 10 ar tane ilk set yapıcağıma 1. ile 2. hareketi birleştirsem 5+5 yapsam sonra 3 ve 4 üde 5+5 yapsam, 4 tane 5+5 yapsam makbul olur mu aynısı diğer çalışmalar içinde yapıcam,Ben denedim omuz ve tricpesta çok ta daha da iyi çalştı daha önceden bi hareketi 10 defa yaparken lifler zorlanıyor veya kasılıyor veya ağrı kasılma giriyor böyle yaptımmı diğer harekete hazırlanırken hem pasif dinlenme yapmış olurum hemde daha az kasılma olur ne diyorsunuz?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:50 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:48 ----------

ve vücudumda her bölgede kıl var,lapiden aldım haftasonu dökücem çok zararı war mı ?,yaş 18 boy 1.77 76 kg

Sayfayı Paylaş