VG nin Ardından Kaslarım Yumşuyor :S

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Stream tarafından 30 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Stream

Stream Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Pazartesi Çarşamba Perşembe Cumartesi olmak üzere haftada 4 gün çalışmaktayım programım göğüs ,üst göğüs , ön kol , arka kol, omuz vede kanat ön kolu hummur courls burbel curls ve concentration curls olmak üzere 3 şekilde yapıyorum arka koluda 2 şekilde yapıyorum kanadıda karına çekiş ve omuza çekiş olarak 2 şekilde yapıyorum. Kaldırdıgım yük hacmi arttı lakin kaslarım nedense yumşadıgını hissediyorum. Antremandan sonra vede sabah kalktıgımda 1er ölçek protein tozu kullanıyorum. Yardımlarınızı Bekliyorum.

2. Kocyumurtası

Kocyumurtası Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    balıkesir
    aynı sorun bendede oldu hatta cla almaya basladıgımdan berı dıyeyım gelen cevapları merakla beklıyorum

3. KamilXYZ

KamilXYZ Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    antreman sonrası karbonhidrat alımınız nasıl? karbların su tutması size yumuşaklık hissiyatı veriyor olabilir mi? sadece şahsi yorumum...

Son düzenleme: 1 Temmuz 2012
  4. bulent1

bulent1 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    vücudun yağlımı ? konuyla alakası yok ama sürekli bu programla çalışıyosan kasların yıkıma gider başka hiç bişey olmaz

5. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Hemen antrenman sonrası kas kasılır sertleşir ama kas gevşedikten sonra elliyorsun sana yumuşak geliyordur

Sayfayı Paylaş