VG den sonra PİLATES..?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve MCMXC tarafından 10 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. MCMXC

MCMXC Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba..Ben dün Göğüs, Ön kol ve Arka kol çalıştıktan sonra platese girdim..Bugün heryerim ağrıyor ve çok yorgun hiisediyorum..Böle bir sistem yannışmıdır.? Yani karın hareketlerimi plates yaparak çıkartırım düşüncesiyle girdim ancak üst üste çok yordu bunun tam tersi zararları olurmu..??

2. skull

skull Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    38
    VG den sonra başka egzersiz yapılmaz.Bunları VG çalışmadığınız günlerde yapabilirsiniz.

Ayrıca yeni başlamış birisiniz sanırım.Ön kol ve arka kolu aynı gün çalıştırmayın verim alamazsınız.Günlük 2 kas grubunu uyarmanızı tavsiye ederim.

3. MCMXC

MCMXC Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    SAĞOL SKULL...bu konu hakkında da sormuştum..programım 3 yerine 2 güne ayrıldığı için 3 bölgeyi çalıştırmam gerekiyor..2. günde omuz,sırt ve bacak..yani verimsizmi olur diosunuz..?

4. skull

skull Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    38
    3 bölgeyi çalıştıracak kaliteli idmanı yapman bence şu aşamada çok zor.Yeni başlayan birine günde 3 bölgeyi hocan mı hazırladı?

Birde VG ve pilates çok farklı şeyler.Amacın hacim kazanmak mı,fitness mı yapıyorsun?

5. MCMXC

MCMXC Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben başlayalı 4,5 ay oldu..hacim kazanmak..ama hatların belirginleşerek hacim kazanamsını istiyorum..yani parcalı bir şekilde..programı hocam yazdı ancak ben haftada en fazla 3 yada 4 gün gidebildiğim icin öle oldu..yani 3 bölüme ayırsaydı bir bölümü haftada 1 kere calıstırabilecektim o şekilde oluncada verimsiz olcağını düşündüm..zaten üyü fotoğrafları bölümünede yeni koydum fotoşraflarımı..

6. ynss

ynss Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    pilateslere bende giriyorum özellikle dik durmaya çok yardım ediyor.ağrı da normal bi kaç kere daha gir alışırsın.ama egzersizden sonra mı girmen gerekir onu bilemiycem :)

7. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır.

Önceki Bölüm : dertleşme

not : pilates'in detayları için
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/pilatesin-faydalar-t9547.html

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Sayfayı Paylaş