VG bıraktıktan sonra kilo aldım..yardım pls

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve ghotzy tarafından 27 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

1. ghotzy

ghotzy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar herkese selamlar..
    askerden önce yaklaşık 1 sene spor salonunda VG yaptım amino asit aldım.uyguladığım program bayağı agır bir programdı.yeterince dizgün bir vücut elde ettim.askerde sporumu olumlu yönde etkiledi.ancak geldikten sonra VG devam edemedim.2 sene içinde 15 kilo aldım..bu belki 2 sene için fazla sayılmaz ama göğüs ve karın bölgelerinde aşırı yağlanma oldu.şu anda 2 haftadır evde çalışıyorum.bu bölgedeki yağları yakabilmem için ev içinde uygulanabilecek bir program önerebilir misiniz.Ayrıca yağ yakıcı ilaç kullanmalı mıyım? Saygılar

Boy : 1.82 CM
    Kilo : 85 Kg.
    Biceps : 40,5
    Göğüs : 125 cm

2. steeve

steeve Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Moskova
    L-CARNITINE kullan derim ben.ama onun için sabahları kalk kos usenme kardesim.kos evdede yapabılcek benim bildigim en mantıklı hareketler sınav+mekik olur.kolay gelsin..

3. StRoNgMaN

StRoNgMaN Yeni Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    iste bu konulardan dolayı bu spora camur atılıyor...
    bırakınca kg alırsın bırakınca kasalrın sarkar v.s. v.s....

arkadasım sadece vücut gelistirme sporuna has bir mesele degil bu...

sen sporu bırak...serbestce ye ic yaglı yagsız ayırt etme her buldugunu yersen tabiki bu sorun meydana gelir...

bu sadece sana özgü bisey degil cogu insan böyle yapıyor...

daha sonrada spporu kötülüyor...

sen simdi kötülemiyorsun ama sporun icerigini bilmeyenler duyunca kötüleyecek...

sana önerim..

birazcık diyet yap..
    yagı minimum a indir...(katı yag hic kullanma)
    ekmegi kes...

bunların yanı sıra l-carnitin alabilirsin...fakat spor yapmadan bunların pek faydası olmaz...

en azından günde 30 dakika spor yeterli olacaktır...

eger yapamıyorsan...

evde yapabilirsin..
    sınav mekik...agırlıkların fln varsa onlarla calısabilirsin...kosabilirsin..v.s. v.s.

kolay gelsin...

4. ghotzy

ghotzy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    haklısınız arkadaslar..evde ağırlıklarım ve mekik sehpam var. üst göğüs ve mekik ağırlıklı çalışırsam ve de sıkı bir diyetle üstesinden gelebilirim sanırım.Şu yağ yakıcı ilaçlar aşırı kilosu olanlar için sanırım benim kullanmama gerek var mı sizce.. ya da herhangi bir yan etkisi var mı.Kullanan var mı aranızda ??

5. StRoNgMaN

StRoNgMaN Yeni Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    hayır hayır evde o hareketleri yapman ve diet yapman yeter..
    fakar yag yakıcı l-carnitin in zararı yoktur...yan etkisi olmaz..
    doktorlarda demistirki spor yapmayan normal insan bile kullanabilir...

imkanın varsa tavsiyemdir...l-carnitin..

kolay gelsin...

6. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    ev içinde disiplinli ve yeterli çalışamazsın ben buna inanıyorum karasan hariçolsada bu konuyla ilgili arama yap daha önce onlarca cevap verdik aynı şey sanada geçerli

7. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yeniden salona gitmeyi düşünsen iyi olur bence, eskisi gibi yaparsın vücudunu ve toparlıyacağını düşünüyorum.

8. alp

alp Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bi zararı yok ben kullanıyorum tam 4 aydır cok etkisini goruyorum...

9. drakula

drakula Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Bir spor salonuna gidebilirsen bu daha iyi olur evde spor yapmak çok sıkıntılı olur pek istikrarlı olamabilirsin amerikan filimlerinde hücre hapsinde egzersiz yapan mahkümlar gibi iyi olmaz öyle bunalırsın bir salona gidemezsen çık koş dışarda temiz hava alabileceğin müsait bir yer varsa açık havada koşmak çok zevklidir ciğerlerinin açıldığını, kalbinin güçlendiğini yağlarının gittiğini gördükçe dahada zevkli olur yağ yakıcı olarak ise iki fincan neskafe ile 300 mg asprini antremandan bir saat evvel alırsın ama asprini aç karnına alma ve kahveden biraz daha önce al birde ama bunu takıntı haline getirme belirli bir süre yap, bırak nefsinle cihat etmen gereken şeyleri evde bulundurma istersen tahammül edemezsin 3 saat sıkarsın dişini ondan sonra o bastırılmış duygular yaydan çıkan ok gibi patlarsın sonra yarım kilo baklavayı yutuverirsin pişman olursun sonra evdekilerinde maskarası olursun

10. BaRaCuDa

BaRaCuDa Guest

yardım!!

ya arkadaslar banada lutfen yardım püf noktalar bolumunde yardımcı olan olmadı neyse ben eylulde 120 kıloydum 1 82 - 83 boy war spor salonuna gıttım dewamlı ..86 kıloyum daha azda olsa yanlarda ve goguste yaglar war..aklımdakı soru baslamalımıyım VG yoksa tamamen iskelet mı olsam daha iyi olur ???yanında ekstra amino asit alsammı vs bunun gibi sizden bilgi beklıyorum sımdıden tesekkurler..

11. gokhanalpan

gokhanalpan Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Neden hemen l-carnitine yada takviye bence haftanın son 2 gununu bol oksijen olan bir ortamda 1 saat bisiklet kullanarak, hızlı yürüyüş yaparak yada koşarak değerlendiren bir insan l-carnitine kullanan insandan daha fazla yağ yakar

örneğin belgrat ormanında 10 km ağır tempolu koşsun bir insan hafta sonu 2 gun spor salonundan 3 kat daha fazla fayda sağlar imkan varsa ormanda Jogging yap derim dost

Sayfayı Paylaş