Verimli çalışma hakkında . . Ustalara soruyorum

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve yilmaz568 tarafından 8 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. yilmaz568

yilmaz568 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Flexor hocamızın programını uyguluyorum.Arada ek hareketlerde yapmıyorum degil.Yalnız Haftada 5 gün olmak üzere Günde iki defa hareket yapıyorum, yarım saat.

Sizce Günde bir kez tam bir çalışmamı yoksa günde 2 kez kasların uyarılmasımı daha faydalı olur.

2. IGO

IGO Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba yilmaz568,

Farklı bölgeleri farklı zaman aralıklarında çalıştırabilirsin. Örn: Sabah biceps, akşam göğüs. Sabah sırt, akşam triceps gibi.
    Bunun bi zararı olmayacak tam tersine faydası olacaktır. Ama sabah yaptığın çift bölgeli antrenmanı akşam tekrar yaparsan uygun değil.
    Unutma; antrenmanda değil, dinlenirken gelişirsin.

Sağlıklı günler dilerim.

3. yilmaz568

yilmaz568 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sanırım başlık 'ustalara soruyorum' diye yazıldığı için pek cevap veren olmamış :)
    Seyyy, herhangi bir spor salonuna gitmiyorum.Evde Halter barlı dumbell setim var onunla birseyler yapmaya calısıyorum.Salona gitmedigim için dogal olarak antrenmanı tekrarlama hissi geliyor içimden :) Sorumu dahada netleştireyim Günde Tek saglam bir antrenmanmı, yoksa Gunde iki defa orta antrenmanmı daha yararlı olur.Yada Gunde iki kez antrenman yapmanın sakıncaları varmıdır . Anlamışsınızdır beni umarım :)

4. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    arkadasım tek bir ant. yap ve uygun bolgeleri kombine ederek calıs. yani sabak gogus aksam kol calısmak gibi bir sey yapma. beslenmen ve dinlenmen ona gore deilse sürantrene olursun. profesyoneller bile bazen bu sistemi kullanırlar. sanırım sorun buydu. evde oldugun için çalısman nispeten daha rahat olacaktır. tavsiyem bir gun calıs bir gun dinlen. kesinlikle ant. atlama :D

Sayfayı Paylaş