Ventolin Cafein Aspirin (VCA)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve REAL Pumpforever tarafından 3 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. REAL Pumpforever

REAL Pumpforever Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba....
    zamanında 95 kg vücut yağım %6 olduğu dönemlerde, o formumu sağlamamda Efedrin Cafein Aspirin (ECA) kombinasyonu çok işime yaramıştı.. Daha sonra farklı sebeplerle temin edilen Efedrin piyasadan kaldırıldı...
    Ventolin de aynı efedrin gibi aynı mantıkta çalışan bir ilaç.. değerleri olarak efedrin kadar etkili olmamakla beraber, pump aktivasyonunu hızlandırıyor, performans ve yağ yakımını etkilyor... Şu an creatin ile beraber kullandığım için, yağ yakımı başarısı konusunda net bilgi veremesem de, performans, dayanıklılık ve güç ile ilgili büyük artış sağladı...
    1.5 yıl aradan sonra spora döndüğüm için , bıraktığımda 170 kg bench yapıyordum... dönüşüm max 80 kg ile oldu..... 25 gün içinde 130 a geri çıktım... hedef 3 ay içinde 150-160...
    Bu bir supplement olarak düşünülmeyebilir ama steroidde değil.. o yüzden burada yazmak istedim.. mutlaka konu ile ilgili threadler vardır.. ama idare edin beni.. daha alışacam :)

ernesto33 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş