Veeeeeeee Fenerbahçe ÇEyrek Finaldeeee

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve marthel tarafından 5 Mart 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Gözlerime inanamıyorum ama fenerbahçe çeyrek finalde..2 uefa kupası sahibi sevillayı kendi sahasında penaltılarla eleyip çeyrek finale çıktık..Gerçekten inanılmaz...

Crespo, josef_1531, Despo ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    eveeeetttttttttttttttttttt,basardikkk...

hayalet_yargic, josef_1531 ve Crespo bunu beğendi.
  3. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    Arkadaşlar heycandan kalbim duracaktı, ne başarı beeee,
    Çok şanssızdık bir çok gol pozisyonundan faydalanamadık..
    Avrupanın en iyi 8 takımı arasındayız artık,Aslanım "VOLKAN" :) Çok yaşa sen FenerBahçe (bizlere bu gururu yaşattığın için):) :)

Crespo ve saydam bunu beğendi.
  4. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Süper bir geceydi!!!

josef_1531 ve saydam bunu beğendi.
  5. Crespo

Crespo Yeni Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Abi çok dua ettim , elelrim titriyordu , tv u bile seyretmedm , geçtim bilgisayardan mesajalrı takip ediyorum , ama artık gören görüyorki .... ADİL HAKEMLERLE , AVRUPANIN EN İYİ TAKIMLARINI YENİYORUZ ... işte en güzeli de bu gerçeğin ortaya çıkması..

Şanslı bi kura çekersek ( schalke - porto galibi gibi ) yarı final oynayarak tr futbol tarihinde bi ilk e imza atacağımıza adım gibi eminim

SON SÖZ : TARİH YAZDIK

hayalet_yargic ve josef_1531 bunu beğendi.
  6. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Ben hakemi fazla beğenmedim çok kritik yerlerde tiyatroculara kanıp faul çaldı hele o capel yok mu her top ayağına geldiğinde insan kendini niye yere atar..dahada ilginci hakem her seferinde bunları niye çalar..tamam bir görmedin iki görmedin abicim herif yerden kalkmıyor ki..yalnız penaltıyı kaçırınca daniel alvesin o yüzündeki acıyı gördüm ya ölsemde gam yemem..

josef_1531 bunu beğendi.
  7. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    marthel,artık boşverelim hakemi falanı, Zoru başardık,Kutlama zamanıhyper_ Ne mutlu seni sevenee,Yaşa FenerBahçe:D
    Türkün kalbi senle atar,yaşa FenerBahçe:Dhyper_:Dhyper_:D

8. hayalet_yargic

hayalet_yargic Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    cennetdemiyim uyandirin beni yawwwwwwwwwwwwwwww

9. coder

coder Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yazılımcı
    Yer:
    istanbul
    bu takıma yediğimiz 3.gol dışında pozisyon bile vermedik. 2.yarı resmen sildik sevillayı sahada. Fenerbahçe bugünlere geldiyse defansif anlayışla gelmiştir. eskiden olsa çıktığımız her maçta rakip takıma 7-8 net gol pozisyonu verirdik. İşte Fenerbahçenin geçen senelere göre en büyük farkı bu. İnşallah kuradada porto-schalke maçının galibini seçerizde yarı final için daha umutlu konuşuruz

10. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    sesim baırmaktan öyle bir kısıldı ki 2 gün düzeleceğini zannetmiyorum.şu anda godfatherdaki don vito carleone gibi sesim. :D

maçın tamamını ayakta izledim.kimi zaman kendimi kaybedip yerlere attım,sağa sola yumruk attım,saha kenarındaymışım gibi bağırdım,taktik verdim,sayısız küfür ettim,bir tanesini yazsam forumdan kovulurum. :D ve volkan o son penaltıyı kurtardığında diz çöküp ALLLAHHHIMMMM SANNNAAA GELİYYYOORRRUUUUUM diye haykırdım.gözlerim doldu.maç bittikten sonra en az benim kadar fenerbahçeli kardeşimi telefonla ararken ellerimin titremesinden tuşlara basamadım bir türlü.maç bittiğinde en az sahadaki futbolcular kadar terler içindeydim ve kıpkırmızıydım.

söyleyecek söz yok.maçtan önce imzamı değiştirip fenerbahçemize başarılar dilemiştim.ve fenerbahçe çeyrek finalde.ve bence en önemlisi de ne şans,ne tesadüf ne de başka bir şey.söke söke çeyrek finalde.dünyanın en iyi 8 takımı arasında.

bu sezon şampiyonlar liginde 3. tur elemesinde Anderlecht i 2 maçta da yenip gruplara kaldık.
    grupta inter,cska moskova ve psv eindovhen vardı.3ünü de kadıköyde eze eze yendik.cska moskova ve psv eindovhenla deplasmanlarda da berabere kaldık ve 11 puanla yani türk futbol tarihinin şampiyonlar liginde gruplarda alınan en yüksek puanıyla gruplardan çıktık.

kuralar çekildiğinde fenarbahçenin karşısına son 2 senenin uefa ve süper kupa şampiyonu ispanyol sevilla çıkmıştı.ayrıca bu sene şampiyonlar ligi grup maçlarının 6 tanesinden 5.ini kazanıp grup 1.si olarak gruptan çıkmıştı sevilla.başta basın olmak üzere herkesin fikri fenarbahçenin sevilladan 2 maçtada fark yiyerek eleneceğiydi.kadıköy'de sevillayı da yendik.ve bugün sevillayı deplasmanda da penaltılarla yendik.son 2 senenin uefa ve süper kupa şampiyonunu 2 maçtada mahvederek şampiyonlar liginde çeyrek finale kaldık.bu başarı ayrıca puan toplamı olarak türk futbol tarihinin şampiyonlar ligindeki en büyük başarısıdır.

beni en çok mutlu eden şeyse maçtan önce sevillaya başarılar diye mesaj çeken beşiktaşlı bir arkadaşımın maçtan sonra samimi bir şekilde fenerbahçe bundan sonra benim 2. takımım diye bir mesaj çekmesiydi.

bugün galatasaraylı,beşiktaşlı,trabzonsporlu,sivassporlu milyonlar sevindi.çünkü bu yalnızca fenerbahçenin maçı değil türkiyenin maçıydı.şu konumdan sonra fenerbahçe yarı finale kalma maçlarında fark bile yese hiçkimse bir şey diyemez.ama ben inanıyorum ki fenerbahçe bu sene finale kalacaktır.maçtan önce sevilla teknik direktörü de bu turu geçen finale kalır demişti.

FENERBAHÇEMİZE ÇEYREK FİNAL MAÇLARINDA BAŞARILAR!

11. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    Bir Beşiktaşli Olarak Gerçekten Fenerin çeyrek Finale çikmasina Sevindim...fenere şampiyonlar Liginde Başarilar

Eğer Bu Turuda Geçerse Inanin Arabaya Beşiktaş Bayrağinin Yanina Fener Bayrağida Koyup Tur Aticam...

12. Crespo

Crespo Yeni Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    aman usta dur , zaten dün 5 sene daha yaşlandık , bide yarı finale çıkarsak , temelli kalpten gidicez....:D

13. DİGİMAX

DİGİMAX Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    İNTERNET CAFE
    Yer:
    SAMSUN
    bir gs li olarak tebrik ederim..
    bence bu takım portodan bile güçsüz bi takımdı..
    volkan belkide bilerek maçı penaltılara taşıdı...

14. Crespo

Crespo Yeni Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Portodan bile güçsüzmü , yok artrık , bunu başka yerde söyleme bence..:lol:

Kanoute , Fabiano , Kone , Keita , Alves , Capel ... HER MEVKİDE PORTODAN DAHA İYİDİR , BELKİ CAPEL LE QUARESMA STANDARDI AYNIDIR

ŞUNUDA SÖYLİYİM , SEVİLLA FENERBAHÇEDEN DAHA İYİ OYUNCULARA SAHİPTİ , ARSENAL DE GALATASARAYDAN İYİ OYUNCULARA SAHİPTİ , CHELSEA DE BEŞİKTAŞ TAN İYİ OYUNCULARA SAHİPTİ

AMA SAHADA YÜREK KAZANIR....

15. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    İkinci yarı fenerbehçeli oyuncularımızın içine sanki bir ruh daha girmiş gibiydi.
    Helal olsun.
    Bize sevinci yaşatan bütün kadroya.

16. narses

narses Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Antalya
  17. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    bence hiç tartısmaya gerek yok takım ne kadar kötü olursa olsun adı:SEVİLLA ......

18. umuty17

umuty17 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    fenerbahçeden yarı finalede çıkmasını bekliyoruz türk takımlarının gücünü görsün dünya

Son düzenleyen: Moderatör: 5 Mart 2008
  19. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Öldük öldük dirildik 2 kupa kaldırmış ispanyollar türkün gücü neymiş görsün. zamanında sahip olduğu ruhla (sonradan kaybetti) avrupa şampiyonu olan g.s gibi içinde aynı ruhu yakalamış bir f.b izledim. bayrağı kaptığım gibi motorla konvoya girdim 2. bir avrupa heyecanını yaşatan f.b ye teşk ediyorum.
    Bu aslan gibi evlatlar bu ruhla çok şey başaracak

tebrikler

Crespo, saydam ve diez bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş