Vücuttan Su Atma Süresi

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve 4crash tarafından 19 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. 4crash

4crash Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar...Spora başlayalı ortalama 4 ay oldu...3 ay aralıksız yaptım ve 5 - 5.5 kadar kilo verdim...Sonradan 1 ay kadar bir ara verdim ve 10 Aralıkta Tekrardan başladım...Tekrardan başladığımda 113.3 Kiloydum ve iyi bir diyet yaptım...aradan geçen 8 gün var ve ben şu anda 108.9 Kiloyum...spor salonu hocasıyla konuştum. şu anda yağ yakmıyor , su atıyor olabilirsin dedi...Benim merak ettiğim şey Bu vücuttan su atma süresi ne kadardır ? ben ne kadar zaman sonra Yağ yakmaya başlarım ?

Bu konuyla pek alakası olmamasına rağmen sorayım....

Vücut yağ ölçümü testleri nerede nasıl yaptırabilirim ?

Zamanınızı Ayırdığınız için teşekkürler

2. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    Sodyum(tuz) kesildiği zaman su kaybı yaşanacaktir.Ayrıca cok terliyorsan buda su kaybı yapar.

yağ yakmak ise sabir ister işte.

KEsinlikle ara verme geçen sene bu zamanlar 100 cm bel çevresindeydim ve önce 90 cm e indirdim sonrada 80 leri gördüm.

Zamanla istediğin noktaya ulaşıcaksınız.

3. nehir55

nehir55 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Gebze
    Cardio ağırlıklı çalış .Su tüketimini 2.5lt üstüne çıkar.Diyet yaparsan güzel kg verirsin

4. pastnova

pastnova Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Nehir55 4crachın soruları sunlar

Bu vücuttan su atma süresi ne kadardır ?
    Ben ne kadar zaman sonra Yağ yakmaya başlarım ?
    Vücut yağ ölçümü testleri nerede nasıl yaptırabilirim ?

Şu bakkal edasıyla verdiğiniz "Cardio ağırlıklı çalış .Su tüketimini 2.5lt üstüne çıkar.Diyet yaparsan güzel kg verirsin" cevabı hangi derdine derman oldu.

4crash ben sorularına yardımcı olmaya çalışıyım.Zaten coyote bilgilendirmiş ama.Diyet yaptığın sürece su atılımında yağ atılımında olucak.Hocanın söylediği "Şu anda su atıyosundur"dan kasıt "başta verilen hızlı kilolara kanma ,hep bu hızda veremiyceksin.İnsan vücudu beslenmesini dengeye oturttumu; tuzu kestimi vücudu su bırakır" manasında.

Vücut yağ ölçümlerini alışveriş merkezlerinde kenarında tutacak olan basküllerden yapabilirsin.Eğer gözüne çarparsa onlarda ölçtür.Genelde doğruya yakın ölçüyorlar.

Sayfayı Paylaş