vücutta ki oratısız gelişme ve çatlaklar

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve efe34 tarafından 5 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. efe34

efe34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar boyum 1.85 kilom 70. bundan 3 ay önceye kadar 62 kiloydum.
    çok zayıf olduğum için eve dumbell seti aldım ve çalışmaya başladım ama biraz bilinçsiz davranarak sadece kol çalıştım.şuan kollarım vücuduma göre çok kalın ve aşırı orantısız bir görüntü var.tişört varken sorun yok ama tişörrtsüz çok farklı gözüküyor ve çok rahatsız oldum bunun için tavsiyeleriniz varsa yazarsanız çok memnun olurum. birde kollarımda çatlamalar oluşmaya başladı. daha doğrusu önceden kızarık şeklindeydi ama şuan jilet izi gibi.bununla ilgili de bilginiz varsa yazarsanız iyi olur.

2. TaoOfJeetKuneDo

TaoOfJeetKuneDo Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay/İskenderun
    Beni kolumdada (biceps kasının üzerinde koltuk altına yakın bir yerde) çatlaklar var kırmızı.Çok kötü duruyor.Isınmadan giriyorsan ve ağır çalışıyorsan olabiliyor yada aşırı büyümeden,kilo alıp vermeden vs. Cerrahi müdahale dışında çözümü yok.

Orantısız gelişmeye gelince..Diğer bölgeleri geliştirirsen orantı sorunu ortadan kalkar..
    İmkanın varsa bir spor salonuna yazıl ordakiler sana yardımcı olucaktır..evde yapıcaksanda forumda evde dumbell ile antrenman programları var onlar işine yarıyacaktır..

3. ricardo

ricardo Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    Bir Süre Kolları Hafif Ağırlıklarla İdare Et Diğer Tarafları Yeterince Ağırlıkla Çalışıp Geliştirmeye Bak Eşitlik Olacaktır...

Sayfayı Paylaş