Vücutta kırmızı noktalar

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve ugurguven tarafından 8 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ugurguven

ugurguven Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Üni-öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Bahçelievler
    Arkadaşlar vüdumda yüzümde deil karın bölgemde ve sırtımda kırmızı noktalar var.Karnımda olan 6 adet nokta var çokta simetrik duruyor aynen su sekılde : : : yine sırtımdada 4-5 tane sivilcemsi nokta var.

İşin ilginç tarafı çıkan bu noktalar mesela spora ara verdiğimde bununla bırlıkte beslenmemı daha az proteıne ve karbonhıdrata cektıgımde yok oluyorlar. 4 ay kadar bu sporu yapmıstım bu sure zarfında ılk defa cıkmıstı bu noktalar ve zaten hayatımdada ılkdefa bukadar proteın almıstım sonra 3 ay ara vermek zorunda kaldım bu surede bu noktalar gecmıstı.

Şimdi 2 haftadır yenıden basladım ve noktalarda basladı.Neden olabilir acaba ? Kilomun 2 katı kadar protein almaktayım.

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Sadece protein tozu kullanarak mi yoksa beslenme + protein tozlari birlikte mi ?

3. ugurguven

ugurguven Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Üni-öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Bahçelievler
    sevgili despo hayır normal beslenme+protein tozu ile birlikte.Yani 140 gram poretin alıyorum günde 40 gramını tozdan 100 gramını yumurta beyazı,tavuk vs.

Sayfayı Paylaş