VücuT***

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve mustafa088 tarafından 17 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mustafa088

mustafa088 Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar 7 sene boyunca vücut çalışıyorum ama ilk 5 sene boyunca sadece 5 kiloluk 1 tane damble ve şınav mekik çalıştım 2 sene boyunca spor salonuna yazılıp başladım ama vücut iyidi kasları belirgin ediyordu kilo alıp çalışmaya başladım bu seferde kas düzenim bozuldu kolllarım iri ama kası belli etmez oldu napmalıym göğsüm iyi karın ve bacaklar idare eder ama kollarım çok garip duruyor bileklerim kollarımdan daha da kalın duruyor çok garip bir vücuda sahibim bacaklarım ince yaş 18 boyum 1.73 kilom 67 napabilirm arkadaşlar bir tavsiyede bulunun kafayı yicem vücudu öle görünce tepem atıyor iyi bir vücuda sahip olmak istiyorum elimden gelen çabayı gösteriyom yanlız arkadaşlar geçen sefer antronörüm den laf yedim çok çabuk vücudumun gelişmesi için çok yüksek ağırlıklarla kendimi kasıyorum

2. Devon

Devon Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    walla pek bilmiyorum ama yağ oranın yüksek olabilir .

3. mustafa088

mustafa088 Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    zayıfsn yağ yok diyorlar çevremdekiler

4. gencbarmen1

gencbarmen1 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    1.73 boy a 67 kilo body için iyi bence hatta kilolu bile sayılırdın body yapmasaydın.kolları parçalamak için dumbell ile kol çalışmanı tavsiye ederim muhtemelen sönmüştür kolların

Sayfayı Paylaş