Vücut yapayım derken göbek yaptım

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Muhammed Ali 1994 tarafından 29 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Muhammed Ali 1994

Muhammed Ali 1994 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aslında daha fazla araştırmam gerekirdi ama yeni üyeyim. Onun için size bi danışayım dedim.

6. ayım vücut geliştirme işinde. çevreme baktım 6. ayda gayet güzel vücut yapmışlar. Ben de düzenli antremanlarımı yaptım. Baktım olmadı 3. aydan sonra biraz daha ciddi oldum. Kilo almaya yönelik beslenme programı aldım. 1.75 boyum var. 68 kilo oldum. 3 ayda 10 kilo aldım. Ama göbek çıktı. Karın kaslarım sağlam.

Sizce beslenme programı mı değiştireyim? Ya da fazladan birkaç antreman ekliyim mi? Çünkü Kardiyo yapmıyorum. Kilo almak istediğin için yapma dediler.

Eğer beslenme programımı değiştireceksem program önerebilir misiniz?

2. eagle45

eagle45 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Seni en iyi anlayacaklardan biriyim. Büyük ihtimal ektosun benim gibi. Ben de başladıktan 3-4 ay içinde 6-7 kilo aldım. 63'ken 70 oldum. Yalnız zaten sorunlu olan kısım simit daha bir çıkmaya başladı. Bacaklar, kollar, göğüs ince; simit oldukça çıkıntı. Sonra yağı, karbonhidratı kestim. Şimdi yine 62.5 oldum. Yapacak bir şey yok. Bu kiloya rağmen karın kaslarımın sadece üstü belli oluyor.

Son 1.5-2 aydır ağırlık + Hitt kardiyo + Karın üçlüsünü tek antrenmanda yapıyorum.

Soruna gelirsek o göbek üstteki çalışma gibi olmazsa gitmiyor maalesef. Sana bulk diyecekler definasyon diyecekler ama her vücut tipi gördüğün üzere bulk yapmaya müsait olmuyor. Çeken bilir.

Saygılar.

3. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Ceken bilir he iyiymis :) bulkta altin kural karin kaslari gozukmemeye basliyorsa hemen durmaktir,cunku yanlis besleniyorsunuz demektir,almaniz gereken kaloriyi hesaplayip bunun 300-500 fazlasini almaktir bulk,bu kadar basit

4. eagle45

eagle45 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
  5. Muhammed Ali 1994

Muhammed Ali 1994 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hesaplayalım yani? hocam kardiyo kasayım mı bi yardım et gün geçtikçe ciddiye bindi bu iş. ben bu işe plaj erkeği olmak için başladım.

Sayfayı Paylaş