Vücut Tipim Hangisi ??

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve mertbuyuk tarafından 26 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mertbuyuk

mertbuyuk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhaba:
    Öncelikle belirteyim ektomorf değilim, mezomorf ve endomorf arasında kaldım. Kendimle ilgili özellikleri yazacağım.Hangi vücut tipine sahibim bunu belirlemek istiyorum.
    Kafa yapım köşeli değil,yuvarlak. Omuzlarım geniş fakat kalça kemiklerim ne geniş ne de dar. Hareketlerim hızlıdır birdenbire patlak verebilir.Duygusal değilimdir.Tahrik edilmedikçe kolay sinirlenmem. Kol kemiklerim çok kalın ve çok ince değil ve kolay kas gelişebiliyor.Yaş:15 Boyum 183; Endomorflar genellikle kısa oluyor. Kilo:90; Eskiden kilom normaldi son 2 yılda gün içinde hareketsiz kaldığım ve karbonhidratı fazla kaçırdığımdan direk yağa dönüşmesi sonucu bacak(fazla olmasada yağ var)göbek ve bel kısımları yağ bağladı.En son 10 gün önce kilomu 95 görünce başladım diyete ve yürüyüşe.Diyette yağlı unlu tuzlu şekerli yiyecekleri kestim genellikle yemekte önce çorba sonra sadece 1 tabak yemek olarak belirledim. Her gün 45 dakika tempolu yürüyüşe başladım(Koşu bandı ile). Şuan 90 kiloyum 70 kg düşene kadar devam edeceğim. Kolay yorulmam. Kolay terlerim. Kuvvetli ve sağlam yapılıyımdır. Dedem ektomorf babam endomorf vücut tipine sahip. Benim vücut tipim Endomorfmu,mezomorfmu veya endo-mezomorfmu ? Çok kararsızım yanıtlarınızı bekliyorum teşekkürler..

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :

https://www.bodyforumtr.com/threads/v%C3%BCcut-tipleri-hakk%C4%B1nda-geni%C5%9F-bilgi.2944/
    Bu başlıktaki bilgileri inceleyebilirsiniz. Hala sorunuzun cevabını bulamadığınızı düşünüyorsanız, bu başlık aştında sorunuz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş