Vücut Tipi Hakkında Bir Kaç sorun(Resimli)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve AuSar tarafından 10 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. AuSar

AuSar Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba
    1.70 boyunda ve 80 kilo ile P90X programına başladım. 2 hafta da tartımın söylediğine göre 2 kilo ve 0.5 yağ oranı kaybederken 0.7 kas kütlesi kazandım. Şu an 3. haftayı bitirmiş durumdayım ilk halimi ve şu an ki halimi aşağı ekledim. Sizce vücut tipim nedir? Nasıl bir beslenme programı izlemeliyim? Endomorf olduğumu düşünüyorum. Bununla ilgili de sizce karın kaslarına ve adonise sahip olabilir miyim çalışmayla. Bilgilendirirseniz sevinirim.
    İlk gün
    Birhafta sonra yandan çekim
    üç hafta sonra

Değişim olmuyor gibi geldiği için motivasyonumu da kaybetmeye başladım diyebilirim. Desteğinizi bekliyorum
    --- Mesaj birleştirildi, 10 Kasım 2013 ---
    (Edit butonunu bulamadım)
    Yandan görünüm

2. LoveİsBBal

LoveİsBBal Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşım bu sporun temeli sabır ve motivasyondur ne zamandır çalıştığını bilmiyorum ama Adonis ve karın kasları %8 %7 gibi yağ oranlarının üstünde görünmez heleki alt karın kasları ve adonis için baya bi çaba emek ve zaman gerekir . 1 yıldan önce adonisi felan düşünme bile daha karın kası çıkmadan adonis diyosun . Ayrıca bu kas gruplarının vücut yapısıyla bir alakası yok bu kaslar herkeste var ama görünmesini istiyosan iyice geliştirip üzerindeki yağı eritmelisin :) lafta kolay bi durum bu dediğim gibi . Ben de 7 aydır VG yapıyorum ama daha bu kas gruplarını düşünmüyorum bile 4 pack çıktı ama alt karın ve bağ kasları öyle 1 yıldan önce zor gözükür . Motivasyonunu yüksek tut kendinle kimseyi karşılaştırma kimseninde seni ezmesine yönlendirmesine izin verme tek rakibin kendin ol önce sağlıklı bir vücut iste sonra iyi fit bir vücuda sahip olmayı iste :) iyi forumlar

gnnc144 bunu beğendi.
  3. gnnc144

gnnc144 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    LoveİsBBal arkadaşım gereken cevabı vermiş ,elbette istediğin vucuda sahip olursun ama oyle 3 haftada değil ilk 5 ayını geçir beslenmeye dikkat edersen farkı görürsün ama aynen 1 yıl dan önce adonis veya karın kası zor .

4. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-24'e aykırı başlık açmak!

Madde 24- Forum Üyelerinden Kahinlik Beklemeyin!
    Örnek resimler ekleyip ya da beğendiğiniz vücuda sahip insanların isimlerini vererek afaki sorular sormayınız.Ölçülerinizi ya da kendi resimlerinizi verip afaki sorular sormayınız, antreman ve beslenmen programları istemeyiniz.
    Bu tür başlıklar kilitlenerek çöpe atılacaktır.
    Örnekler :
    *Şu kadar süre çalışsam kaç kilo alırım?
    *Şu kadar süre çalışsam ölçülerim nasıl olur?
    *Bu vücuda supplementsız ulaşılabilir mi?
    *Resimdeki gibi bir vücuda ulaşmam ne kadar sürer?
    *Resimdeki gibi bir vücuda ulaşmam için neler yapmam lazım?
    *Resimdeki sizce steroid kullanmış mıdır?
    *Ölçülerime göre beslenme ve antreman programı verebilir misiniz?
    *Sizce bu vücut adam olur mu?
    *Sizce bu vücut gelişir mi?
    *Bu vücut için hangi supplementları kullanmalıyım? .... vb..
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş