1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Vücut Sarkması yardımlarınızı bekliyorum

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve RobertDeCraon tarafından 5 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. RobertDeCraon

RobertDeCraon Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Ankara/TanSpor
    Arkadaşlar 105 kilodan 72 kiloya düşdüm tabiki vücut tepkisini verdi diyet ve kosu mekik cekmeme rağmen yene bu hale geldi
    boy:1:73
    kilo:1,72

Salona pazartesi başladım hoca biraz ilgisiz ancak ben soruyorum gösterdim karnımı senin kilo vermene gerek kalmamış body direk başla dedi bende tamam dedim karnın düzelir diyor ama ilk hafta olmasına rağmen hoca demedi ancak ben kendim mekik çekiyorum nasıl düzeltebilirim düzelirmi ve sizce kardio yapmama gerek varmı.

2. McNalcaci

McNalcaci Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yeşilyurt/İstanbul
    Daha fazla kardiyo o sarkığı karın kaslarına yapıştaracaktır (Kendi tercihin yani ) . O sarkmanın sebebi karnındaki yağ depolayan parçacıkların ( karnında eline gelir ) daha yokolmamış olmasıdır. Bol mekik yüksek tekrar ve direnç için fazladan ağırlık koy. Alt karın üst karın asılırsan 1-2 aya geçer. L-Carnitine işini görür. :)

3. RobertDeCraon

RobertDeCraon Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Ankara/TanSpor
    Yardımların ıcın saol zaten salonda arkadaşlar jöle gibi oynuyor göbeğimle ancak hocalar kilo vermene gerek yok demişdi yarın yeniden konuşcam kardio yapın dıyorsunuz.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 06.06.12 01:04 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 05.06.12 23:05 ----------

Başka yorum veya tecrübesi olan birileri varmı :)

4. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    Bence de devam et kardiyo'ya. Cunku sımdı cok calısırsın karın ıcın falan ama bir türlü baklavaların ortaya cıkmaz(yağdan dolayı) ozaman da zaman kaybı yasadıgını falan dusunebılırsın. McNalcaci ' ye katılıyorum. Kısaca bence devam et kardiyoya, yağ oranını biraz daha dusur sonra baslarsın calısmaya.

Son olarak sadece kardiyo yapma ağırlıkta calıs ama pek ağır olmasın, sarkmayı onlemek ıcın. beslenmeyi zaten ıhmal etmıyorsundur :)
    Başarılar

RobertDeCraon bunu beğendi.
  5. RobertDeCraon

RobertDeCraon Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Ankara/TanSpor
    Saol mma beslenmeme dikkat ediyorum

6. RobertDeCraon

RobertDeCraon Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Ankara/TanSpor
    Arkadaşlar benim anlamadığım spor salonundaki hocada gerek yok bodyle seni düzeltcez diyo valla ikilemde kalıo insan böyle hocaya güvenimde kayboluyor gibi

7. ilbey

ilbey Üye

Beğenileri:
    429
    Ödül Puanları:
    63
    Merhaba,

Hocan doğru söylüyor, bölgesel zayıflama diye bir şey olmadığını çok rahat söyleyebilirim sana, çünkü sorununun çok daha fazlası bende var, 170 kg den 90 kiloya gelmiş biri olarak söylüyorum, fotoğrafladığın sarkıntıdan göğüsten itibaren aşağı doğru 4 kat vardı bende; vucut bir bütündür, yağlar önce midede toplanır, en son oradan gider, Yapman gereken şey bütün vucudundaki kas kütlesini arttırmak olmalıdır. Kaç kütlesi artmadan yapılacak kardiyo çalışması kasları eritir, o yüzden kas kütlesini arttırdıkça vucut yağ depolarına saldıracak ve yağ hücreleri yavaş yavaş yok olacaktır. Suplementlerden faydalanmak çok önemli; whey protein, creatin, glutamin, BCCA, Arginin ve L-Carnitine le altı ay içinde sorunun kalmaz, Bende her bir katı halletmem o kadar sürdü ordan biliyorum. Şu anda sadece mide kaldı ki üç sene veriyorum kendime atmak için;

Azimle devam edersen spora başarmaman için bir neden yok,

Saygılarımla,

8. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    uzun uzun yazıcaktım ki ilbeyin msj ını gördüm:) sana uzun uzun açıklamış tamamen katılıyorum..ek olarak hocanın ne yapmak istediği zaten açık sana öncelikli olarak kas kütlesi kazandırmak istiyor.şimdi bu vücutla kastan da kaybederek bi 5 kilo verdiğini düşün bide daha cılız bi vücutla o karnın sarkıklığı baki kalıcak..o yüzden önce vücudunu kasla doldurmalı hacmini arttırmalısın zaten ağırlık idmanlarında belli bir miktar yağın da gidicek artı sıkılaşacak vücudun.daha sonrasında yapacağın kardiyo ile bu sarkıklıktan eser kalmaz merak etme..ama sana söyliyeceğim en önemli şey tabiki birçok insandan yorum alıp kafanda bir düşünce oluşturmak çok iyi ama bu spora yıllarını vermiş eğitim almış spor salonu açmaya yetki almış bir hocan varsa ona da güvenmen..

9. RobertDeCraon

RobertDeCraon Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Ankara/TanSpor
    Teşekürler tüm yorumlar

10. Xsteel

Xsteel Yeni Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    sus tutuyor olabilirsin, 3-4 gün boyucna tuz yeme hiç,ve bol bol su iç

11. Leviathan

Leviathan Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    105 kilodan 72 kiloya düşmüş biri için çok düz bir vücut, en az zararla atlatmışsın, işin zorunu başarmışsın kolayı kalmış bence. Bence şu anda sadece kas çalışmamış standart insan vücudun var, bunuda çalışma ile halledersin.

12. RobertDeCraon

RobertDeCraon Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Ankara/TanSpor
    Aslında kamera iyi değil 2.0 megapiksel belli olmuyor ama kemiklerim çok belli ve belim kız beli gibi leğen kemiklerim cok belli tek sorunum göbeğim :D

Sayfayı Paylaş