vücut orantısı sorunu

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Mirza_ tarafından 11 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Mirza_

Mirza_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba,öncelikle hepinize iyi günler ben 17 yaşındayım 1,85 boyunda 90 kiloyum gogus kasların bacaklarım üst karnım kollarım falan iyi ancak alt karnım ve bel çevrem çok yağlı gerçekten rahatsız edici üsteki kaslar bile nerdeyse belli oluyor ama altta bi yağ tabakası var mekik cemek yerine squat ve kol ağırlıklı çalışıyorum 2günde bir spor yapıyorum 1.gün ön kol göğüs 2.gün esneme hareketleri 3.gün arka kol omuz 4.gün dinlenme 5.gün bacak böyle çalışıyorum spordan sonra bi bardak üzüm suyu bi bardak çikolatalı süt 4 yumurta beyazı yiyorum bi gündede toplam 7-8 yumurta beyazı yiyorum tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum azarlayıcı bi tavirla yazmazsanız sevinirim...forumdaki ilk sorum

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş