vücut kalıbı genişletme

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve heveslibodyci tarafından 16 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. heveslibodyci

heveslibodyci Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    herkese iyi günler. size bir sorum olacak. ben 18 yaşındayım evde dumbell ile kendi çapımda vücudumu geliştirmeye çalışıyorum. ama cılızım biraz. yani vücut kalıbım küçük biraz. ne kadar kas yapsamda güzel durmayacağını düşünüyorum. vücudumun kalıbını genişletmek için yani biraz daha enlenmek için ne yapmalıyım? cevap veren herkese sonsuz teşekkür ediyorum

2. gentleman55

gentleman55 Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    zaten gittikçe enine genişlersin sırt koltukaltı omuz genişledikçe enine genişlersin

3. soncirit

soncirit Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir
    Sırt bölgesi idamanları bu konuda baya yararlı oluyor forumu araştırmanı öneririm.

4. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    Kanat da işe yarar ;) ama benimki dahil burda verilen tavsiyeler uzun vadede belli edecektir kendini. Bahsettiğin genişlik bence omuz çatısı ve göğüs kafesi genişliği ki bunlarda genetik olan şeylerdir. Kas inşasıyla bu hedefe kısmen ulaşılabilir lakin dediğim gibi uzun vadede .

5. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    öncelikle omuz çatısı genetik.onu değiştirmen zor(küçük yaştaki bazı çalışmalarla genişletilebileceğini gördüm fakat senin yaşında mümkün değil).yapman gereken omuz,kanat çalışmalarına ağırlık vermen.zamanla genişleyeceğini göreceksin.

Sayfayı Paylaş