vücut implantları sağlıklımı

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve konsept tarafından 6 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. konsept

konsept Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    vücudun bacak , göğüs , kalça gibi bölgelerine yerleştirilen ve vücudun daha kaslı görünmesini sağlayan implantlar ne kadar sağlıklı?ben uzun süredir ince kassız baaklarla ilgili araştırma yapıyorum ...estetik cerrahinin bu konuda bulduğu 2 yöntem var.birincisi eğer yağ fazlanız varsa o bölgeden yağ dokusunu alıp eksik bölegelere ekliyolar..fakat bu yağlar kalıcı olamıyor ve kısa bir süre sonra eriyormusikinci olarak ise ; şikayetçi olduğunuz bölgelere derinizin altına implant denilen sert bir cisim yerleştiriliyor....bunlar gerçekten kalıcı çözümmüdür..yoksa ben çalışarak istediğim şekilde ve istediğim sürede bacakalrımı şekle sokabilirmiyim...genetik yapıma sporla ne kadar müdahelede bulunabilirm?

2. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    sporla alakalı bir sitede kimse sana implant tak demez.
    Tabi ki sporla istediğin şekle kavuşursun. Sentetik bir maddeyi vücuduna sokmaktan çok daha iyi olduğu su götürmez.
    Şimdi ne senin vücut yapını ne de amaçladığın sonucu bilmiyorum. Ama fitness ve body bu konuda çok büyük yardımcıdır. İstersen foruma fotoğraf ekle ya da bize ölçülerini ve ulaşmak istediğin sonucu yaz. O şekilde yorum yapabiliriz.

3. Ayta

Ayta Özel Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Danimarka - CPH
    Schwarz'a katiliyorum, cok hakli :) Estetikle hic bir zaman saglikli bir cözüme ulasamazsin, eger vücudun kilolu ise, demektir ki yasam tarzini degistirmelisin, dis görünüsünü degistirebilsende, vücudunun sinyalleri duymayip estetik yapmak bence yanlis.

4. FLEX-POINT

FLEX-POINT Özel Üye

Beğenileri:
    682
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    FITNESS ANTRENÖRÜ
    Yer:
    kırklareli\lüleburgaz
    fitness ve vücut geliştirme ile vücudu istediğin şekle sokman mümkün. vücut geliştirme antrenörlerine boşuna dememişler ' etten heykel yapanlar ' diye. iyi bir antrenör ve iyi bir programla vücudunu istediğin şekle sokabileceğine eminim. unutma vücuda dışarıdan yapılan tüm müdehaleler geçicidir. ama kendine emek harcarsan bu tamamen kalıcı olur. artı sağlık ta kazanırsın.

5. konsept

konsept Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cevaplarınız için çok teşekkürler..... sanırım kendime güven geldi..ve hemen başlamak istiyorum..biraz azim ve sizin desteğinizle istediğim sonuca varmak için sabırsızlanıyorum.....haftanın 6 günü tam gün çalıştığım için salona gidebileceğimi sanmıyorum....fakat daha sistemli çalışmak adına evde kendim için bir salon yaratmayı düşünüyorum açıkçası...vücut yapımı ve ulaşmak istediğim yapıyı tariflemem gerekirse ; 1.68 boyunda 53 kiloyum..benim şikayetim zaten az olan kilomun belli bölgelerde toplanması..ben vücudumda orantı elde etmek istiyorum.....bel ve kalça bölgem aşırı kilolu fakat bacaklarım aşırı ince ve biçimsiz...bacak boyum vücuduma oranla uzun da olunca daha da çelimsiz görünüyo tabii.....kaslı , geniş ve düz kontürlü bacaklar , ince bi bel , düzgün kalçalarsa hayalim.....önereceğiniz çalışma sistemini sabırsızlıkla bekliyorum....

6. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    bacaklarının uzun olması bir avantaj bunu lehine çevirebilirsin.
    Belini inceltmek için diyet yapacaksın. Kalçalarını ise fazla inceltmek istemezsin. geriye bacakları kalınlaştırmak kalıyor.
    bunun için ağırlık alana kadar lunge ve ağırlıksız squat yapabilirsin.
    http://www.exrx.net/WeightExercises/Quadriceps/DBSquat.html
    ve bunu
    http://www.exrx.net/WeightExercises/Quadriceps/DBLunge.html
    incele.
    gece geç saatte bakabildim foruma ondan ayrıntılı yazmıyorum ama işe bunları uygulamakla başla. Daha sonra ayrıntıya gireriz.
    Kolay gelsin.

7. konsept

konsept Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkürler schwarzxxl hemen başlıyorum....gelişmeleri paylaşıcam sizlerle....peşinizi bırakmak yok :)

8. Ayta

Ayta Özel Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Danimarka - CPH
    Sabreden muradina erermis thums: Kolay gelsin spsmiley

Sayfayı Paylaş