Vücut geliştirmeyle ilgili hiç bilgim yok ve kilo almak istiyorum yardım edin lütfen

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve gereksiz33 tarafından 14 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. gereksiz33

gereksiz33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle herkese merhaba forumu uzun süredir takip ediyorum fakat fırsat bulupda bir mesaj atamadım kısmet bugüneymiş...
    kendimden kısaca bahsedecek olursam;

Boy:174cm
    Kilo:53-54(tam emin degilim suan)

daha önce hiç vücut geliştirmeyle ilgili bi girişimde bulunmadım.. aslında amacım vücut yapmak değil spor yoluyla kilo almak.. ama işe nereden başlayacagımı bir türlü bulamıyorum bu forumda cok değerli arkadaslar oldugundan eminim ve banada yardım edecek biriside çıkar diye umuyorum..
    arkadaşlar ben açık konusmak gerekirse spor salonuna gitmekten utanıyorum.. nedense oraya gittiğimde kendimi ezik gibi hissedicem hatta bi ara ugrasmıstım herkes kaslı kaslı dolanıyodu ben montumu bile çıkartmaktan utandım o derece kötüyüm yani.. ama artık buna dur demek istiyorum.. iştahım yok uyku düzenim yok sigara kullanıyorum anlıycanız kilo almamı engelleyecek her şey var.. şu aralar sigarayı bırakmaya calısıyorum ki inşallah bırakacagım.. fakat bana yardım ederseniz sizlerede çok minnettar kalırım.. öncelikle işe nereden baslamalıyım? 5-7-10Kg'lik dambıl alıp evde çalışsam faydası olurmu? artık hayatımı bi yerden baslayıp düzene sokmak istiyorum lütfen beni biraz aydınlatın :( yorum atan herkese çok teşekkür ediyorum

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Sorularının cevapları forumda mevcut oradan bulabilirsin

rockybalboa7 bunu beğendi.
  3. ahmet53100

ahmet53100 Üye

Beğenileri:
    38