Vücut Geliştirme'ye Yeni Başlayanlar İçin 1-2 program (Yapılış şekli)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve FleXoR tarafından 6 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 241 üye.
  1. Duncan

Duncan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Resimleri yenilemeniz mümkün mü ? Teşekkürler.

2. sofa

sofa Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    tekrar diyorum...

3. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Biraz sabırlı ol.. Burası sorunu sor hemen cevap al bölümü değil.. Kaldıki bayramdayız.. İnsanlar bayram ziyaretini bırakıp senin soruna cevap mı yazmaya uğraşacak.. Sorunun muhattabı programı yazan flexor olduğu içinde cevap yazmıyorum ben..

4. sofa

sofa Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşım sen bana sürekli muhalefet olmak zorundamısın ? Bu ikidir yazdığım mesajları eleştiriyorsun.İlk ayımı tamamliyali 1 ay oldu yeni programa geçemediğim için bilen birileri bir yorum yapar diye bekliyorum.Dikkat çekmeye çalışıyorum.Bir bilen yardım eder diye.Neyse seninle bir sorunum yok benim.Benim sorunum şu: Flexor hocanın programınımı uygulasam, benim hocanınkinimi ?Hangisi daha faydalı olur,arada fark varmıdır ?Umarım biri yanıtlar.Cuma günü en azından 2. programıma başlamış olurum...

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Cahilimbencahil boş mesaj yasaktır.lütfen sabırlı olunuz..mesaj tekrarı yapmayınız..

6. berher

berher Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle Selamlar Abi
    ben 95 dogumlu 15 yasında 1,84 boya sahıp 83 kilolu ve ergenlınde gırmıs biriyim [ halk arasında horozum otuo] sakın bu lafımı terbiyesizlege aldırma abi cnku snn gbi birinden bazı cevaplar ıstıyorum tabi cevaplamak istersen nse lafı uzatmım abi
    1. BB ye bu gun basladım ve sence baslamm uygun mu
    cunku bazılerı cocugun olmaz dedı aynı zamnda boyunda uzamaz dedı ama bu bnm ıcn problem deil cunku 1,83 boya sahıbım bb yaptım hoca daha bu gun gorustum baslamanın bı problem olmıcanı soledı ama ben gnede snn gbı bırıne danısmak sıtedım kısırlık tehlıkesı olurmu bb calısmamda ama bn cok aksta ypmıcam uzamamı durdurmak ve bıraz vıcud yapmak ıstıorum cunku cok cızılız kaldm bıraz vaktını aldm ozur dıelrım msn adresım [email protected] eklersen gercekten cok sevınırım ayriyetten burdanda cevaplarsan cok memnun olurum konu accaktm ama herkez baska bı agızdan konustugu ıcn ben ozellıkle snn gbı bılınclı ve bu sı yapmıs bırıne sormak ıstedım

sımdıden tesekkurler sayın abi . . .bench_O

7. anarchs_99

anarchs_99 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende bu spora başlayalı 1 ay oldu ve solunun verdiği proramı yapıyorum eyer bi bakarsanız programa sevinirim
    1. omuz pres 3*10
    2. omuz açış 3*10
    3. gögüs pres 3*10
    4. gögüs açış 3*10
    5.kanat lat 3*10
    6. ayakta pazu 3*10
    7. alına pres 3*10
    salonun sahibi eyer gogus preste 40 kilo kaldırammassan 2. hareke gecemessin diyor ve verdiğim prgramı sırasıyla yani verdiğim sıra ile yapmam lazımmıs yoksa onceki hareket bi işe yaramazmıs ve bu prgramı bi gun çalıs bir gun ara ile yapıyorum yorumlarnızı beklyorum

8. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas

özellikle 4 ve 7 ci hareketi ben olsaydım ileriki programda verirdim kaldıki 3 aylık bir aşamadan geçen biri bile 7. hareketi tam manada kaslara yediremiyor.

9. anarchs_99

anarchs_99 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tmm o zaman 4 ve 7. hareketin yerine hangi harekleri onerirsiniz flexor

10. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
  11. canakakaleli

canakakaleli Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Flexor hocam ismim mustafa boyum 1.78 kilom 93 1 hafta oldu salona gidiyorum ama hoca pek anlamiyo koş deyip duruyo ben yeni geldim askerden hakkaride komandoydum kalipliyim ama hoca dinlemiyo beni 40 kilo adamin yaptinin aynisi yap diyo çok kolay geliyo bana boşa gidiyorum sanki. Siz bana nasil bi program tavsiye edersiniz sizinkini yapip hocayi salliyim biktim platesçi kizlarin arasinda koşmaktan bana bi yardimci ol gözünü seveyim

12. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    hocanız sizi sabit programda çalıştırması doğal alt yapı ve vucut yapınızı çözmeye çalışıyor olabilir . uzaktan hocanızın yaptığını yada düşüncesini kestirmemiz zor. sitede program verilmeden önceki programların ne olduğunu ve neye yaradığını yazdığım yazılar var bir göz atınız.

13. a-y-k-u-t

a-y-k-u-t Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    hocam yeni başlayanlar için verdiğiniz programı 4 aydır uyguluyorum ağırlıkları artırarak şimdi nasıl bir program yapmalıyım yardım edermisiniz birde ağırlık masası istiyorum istasyonun yanına bunun hakkındada öneriniz nedir

14. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    son halinizin resimlerini resim ekleme kuralları dahilinde üye resimleri bölümüne eklerseniz. görüşler bildirilir.

15. a-y-k-u-t

a-y-k-u-t Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    hocam nasıl ekleniyor bi bilgim yok yardım edermisiniz?

16. oktay0909

oktay0909 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kaç set yapcaz ve kaç tekrer yapcaz bide onu yazsan güzel olur

17. lwq

lwq Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hocam resimlerin linkleri ölmüş size zahmet bu ve diğer konuların resimlerini tazeleyebilirmisiniz?

18. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
  19. canakkaleli22

canakkaleli22 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    SELAM ARKADAŞLAR İsmim BURAK 22 Yaşındayım.Bu Spora Yeni BaşLadım.Köyde Oturduğum İçin SaLona Gitme İmkanım OLmuyor.o yüzden eve biraz malzeme aldım.Tam Ne Yapacamı BiLmemekLe birlikte Maddi Açından Bana Şu An Uyan 1 Mekik Sehpası 1 tane Düz Bar 1 Tane Z bar 10 kgx2 tane ağırlık 5kgx2 tane ağırlık ve 20 KiLoluk dambıL Set aLdım.Bu ALetLerle evde NasıL bir program uygulayabilirim.Bana Yardımcı olursanız Çok Sevinirim.Şimdiden TşkLer.SaygıLar..

20. mahoonur

mahoonur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar . öncelikle böyle faydalı bir site yaptığınızdan dolayı teşekkür ederiz . ben geçen hafta verdiğiniz programa başladım . muntazam bir şekilde uygulamaktayım . fakat fitness takiler bu programa karın çalışmam gerektiğinide söylüyorlar . çeşitli mekik hareketlerinin faydalı olacağını söylemekteler . siz ne dersiniz ? şimdiden teşekkürler ...

Sayfayı Paylaş