Vücut geliştirmeye iman etmek!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve SCHWARZXXL tarafından 12 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Ekşi sözlük'te yazdığım yazılardan biri. 2 sene önce yazmışım. Güzel tespitler içeriyor.

http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=vucut+gelistirme+idealizmi

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    katılıyorum..sadece vg değil hiçbir sporun hedefsiz yapılamayacağını düşünüyor ve gözlemliyorum..."sadece sağlıklı yaşam için yapıyorum" bana espri gelir heralde birisi söylese..ha buarada bende vg'yi spor olarak saymamaktayım..spor lafının altı çokta dolamadı sanırım Türkçede ve yoğun bir kelime olan vg'yi bunun altına sığdırmak vicdansızlık olur diye düşünüyorum çektiğimiz okadar diğerlerinin anlayamadığı türden çileden sonra...
    çevremde henüz 2 tip vg'ci modelinede rastlamadım fakat herikisinden de birşeyler taşıdığımı biliyorum..saplantılı olmadan bu işin hobi gibi yürütülemeceğini anlıyor insan zamanla..ama sanki bu saplantı doğuştan geliyor gibi..ben kendimi bildim bileli vg vardı kafamda yıllar sonra başlayana kadar..sonradan tesadüfen başlayıpta manyak derecesinde saplanan vgcilerde vardır tabi ama sanki insanın kanında oluyor bu..

3. CENTAUR

CENTAUR Guest

8-9 yaş dönemime ait çift biceps pozu verirken resimlerim var.

Sayfayı Paylaş