Vücut geliştirmek hakkinda yardim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve bodyci1907 tarafından 5 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. bodyci1907

bodyci1907 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    MERHABA

Bu sene liseye başlayacağım. Yani 14 yaşındayım.
    65 kiloyum boyum 172-174 civarında.

Geçen seneye kadar çok kiloluydum 1.65 75 kilo olduğumu hatırlıyorum.
    Karnım göğüsüm kollarım bacaklarım hep yumuşak yağlı geliyor.
    1 Senedir çok dikkat edyorum.

Bu yaz genel beslenmemi yazayım ;

SABAH

Bir tabak sütle yulaf ezmesi , koca bir bardak nescafeli süt (yaklaşık 1 litre 0 yağlı sütü tüketmiş oluyorum)

Ara öğün

Bulursam meyve yiyorum ve 4-5 kupa yeşil çay içiyorum çok acıkırsam diyet yulaflı kraker ya da diyet patlamış mısır

Öğlen

160 gb yağsız ton balığı (yağı dökülmüş) yanında 1 dilim tam buğday ekmeği ya da ekmek yerine ara öğünde yemediğim diyet kraker
    Bir kase yoğurt

Akşam

2-3 Parça kızarmış bonfile ya da Tavuk Eti ,
    Salata

Yağ yakımı olsun diye eskiden sirkeli su ve limonlu su içerdim

Olabildiğince her şeyden az yağ tüketmeye çalışıyorum.

Evimizin altında spor salonu ara sıra gidip 35 dk koşu bandı 20-30 dk bisiklet ağırlık dumbell filan çalışıyordum toplam 600-700 kalori yakıyordum.
    Bazen de mekik filan çekiyordum 50-75 civarı.

Protein tozu tüketmeliyim ya da neler önerirsiniz boyumunda uzamasını istiyorum o yüzden hep süt tüketiyorum.

Bana güzel bir diyet programı ve Antreman yazabilirseniz sevenirim

Elimde 2 tane 2 kg lık dumbell var

2 tane el yayı var

Voit marka titreşimli kemer var

Göğüs yayı var

bunlaır bazen kullanıyorum ama ne kadar kullanmalıyım

ayrıca kollarımda damarlar belirgin değil hatta elimin üstünde bile zor görülüyor küçükken diyetisyene gittiğimde su oranın yüksek o yüzden damarların gözükmyor idrar söktürücü şeyler kullanmalısın demişti ne önerirsiniz

genel olarak vücudu geliştirmek istiyorum arada six pack lerde çıkmaya başlarsa ne kadar güzel :)

Yardımlarınızı bekliyorum.

Yağ yakan bitkiler neler kullanabilirim ya da yiyecek olarak peynir yiyemiyorum onu söyleyeyim onunda dışında proteinlerle aram iyidir

2. brhmcr

brhmcr Guest

Senden ricam oncelikle yeni baslayanlar ve beslenme formu sabit basliklarini okuman, cevabini bulamadigin sorularin ceavplari icin konu acarsin.

Sayfayı Paylaş