Vücut Geliştirmeden Anlayanlardan yardım bekliyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve erosbu12 tarafından 22 Mart 2014 başlatılmıştır.

art arda çalışmak kas yakar mı ? hacim kaybı olur mu ?

1. olur

oy sayısı 0
    0,0%
  2. olmaz

100,0%
  3. abartırsan olur

oy sayısı 0
    0,0%
  4. gelişme miktarı azalır

oy sayısı 0
    0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. erosbu12

erosbu12 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhabalar arkadaşlar, öncelikle değerli yorumlarınızı bekliyorum, şimdi 7 aydır spor yapıyorum ilk 3 ay basit düzey sonra 2 ay orta şimdi orta ileri arasında çalışıyorum vücudumda kaslar belirginleşti ve büyümeye başlıyor. Fakat büyüme hızı bana yavaş gelmeye başladı doğru programı bulamadım üst vücut çalışmak istiyorum iyi bir program yazabilecek varsa bekliyorum haftada 4-5 gün spor salonuna gidiyorum ve sadece üst vücut çalışmak istiyorum. Bazı kişiler sadece üst vücut için 4-5 günün fazla olabileceğini söylüyorlar. Bir de bugün bir hata yaptım, içime baya oturdu, yaptığım hata şu 2 gün önce göğüs triceps ve sırt çalışmıştım dün omuz ve biceps çalışmıştım bugün kendimi iyi hissedip tekrar göğüs sırt triceps ve hocanın programa bir kaç şey eklemesiyle tekrar biceps çalıştım bugün kas kaybına uğradım mı bir şey kaybettim mi çok büyük bir hata gibi hissettiriyor ne kaybetmişimdir. Şimdiden teşekkür ediyor iyi sporlar diliyorum ayrıca karında çalışmak istiyorum six packler şu an belli ama büyütmek istiyorum .. :)
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Mart 2014 ---
    +güncel
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Mart 2014 ---
    yardım edebilecek yok mu :(

Son düzenleme: 22 Mart 2014
  2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    7 aydir bu sporu yaptigini ve su anda orta -ileri seviyede calistigini ve buna göre program istedigin anlasiliyor.

1-Bu sporda 7 ayda orta-ileri seviyesine gelinmez.
    2-orta ileri seviyede olan birisi kendi programini yapar,görüs isteyebilir fakat program istemez.
    3-Sordugun sorular okadar sacmaki(özellikle kas kaybi konusu),bu sorularla ancak baslangic seviyesinde bir sporcu oldugun anlasiliyor.
    4-Burda kimse sana program yazmaz,sen programini yazarsin isteyen yorum yapar.
    Kolay Gelsin.

zafer_zaferoglu ve redpack bunu beğendi.
  3. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    pump ı hisseden gelişio bu aralar :D off günü yapan kas kaybediyor :D yazmı geldi nedir :D

zafer_zaferoglu bunu beğendi.
  4. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Ayni isyerimde gecen hafta bir arkadas bu spora baslamak istedigini söyledi bende ufaktan bilgilendirdim baslangic maksatli oda netden biraz okumus,toz aliim dedi sakin haa dedim bi basla, alet aldi salona yazildi proteini cok almaya basladi v.s v.s ooo dedim iyi bi baslangic,bayagi hirsli,gecen hafta ne yaptin dedim?yiyorum dedi ee antreman naptin dedim dur be yaw acele etme toz moz protein(wheyde almis bu arada) biraz gelissin kaslar sonra baslicam antremanlarada dedi;haaaa dedim iyi ............yorum bile yapamadim kolay gelsin dedim........

en son gördügümde kasigi agzina götüremiyordu,sanirim antreman yapmis:):):)

zafer_zaferoglu ve redpack bunu beğendi.
  5. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul

bir karikatür vardı eleman salona yazılıo yazılırken ölçüm yapılıo ertesi gün antrenmana giricek eve gelip arkadasına kanka vak nasıl çıkmıs dimi kaslar dior arkadası oğlum dur daha ölçüm yapıldı sadece eleman olsun yinede belli edior kendini kaslarım diyor :D

zafer_zaferoglu ve Bekci bunu beğendi.
  6. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.
    Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş