Vücut geliştirmede 3.ay

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve alexfb tarafından 1 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. alexfb

alexfb Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Herkese merhaba

Vücut geliştirmede 3.ayım, omuz ve triceps antrenmanlarında hep aynı ağırlıkta kaldım bir türlü arttıramıyorum yaklaşık 1 aydır hep aynı ağırlıkla çalışıyorum daha fazlası gelmiyor. Sizce ne yapmalıyım?

Ayrıca protein tozu konusunda çok kafam karıştı. Kilo almam lazım bu yüzden lazım sanırım protein tozu. Ama fiyat konusu kafamı karıştırıyor öğrenciyiz sonuçta. Protein tozu alsam ortalama ne kadar fiyata alabilirim ve aldığım ürünü ne kadar süre kullanabilirim?

Ve de şunu sormak istiyorum spor salonunda yaptığım antrenman dışında evde mekik şınav çeksem ya da dumbell alıp onla çalışsam olur mu yoksa zararlı ve gereği yok mu?

Son düzenleme: 1 Mart 2013
  2. seyhane

seyhane Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    İlk iki soruyu bilemiyorum fakat son sorunuza cevap verebilirim.Fazla antremanın bir anlamı yok.Hatta tam tersi kaslarınıza zarar verirsiniz.Spor salonunda yaptığınız çalışma yeter.Kaslarınızın yeniden onarımı ve dinlenmesi için aşırı antremandan kaçının.Yoksa kaslarınızda gelişme elde edemezsiniz.

Sayfayı Paylaş