Vücut geliştirmecilerin olmazsa olmaz gıda takviyeleri ve vitamin, mineral ürünleri neler olmalıdır

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve LordF4T1H tarafından 29 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. LordF4T1H

LordF4T1H Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    Başlıkta dediğim gibi hangileri gerekli hangileri gereksiz. Gereksiz ise sebepleri nelerdir. Hangi vitamin ve mineral ürünleri kullanılmalı.

Benim kombinem
    Whey Protein
    Creatine
    Amino Asit

Kalsiyum
    B complex
    Çinko
    Balık hapı
    Enginar hapı

C vitamini filan gerek duymadım kendimce günlük meyve tüketimimde karşılıyorum zaten.

2. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Enginar hapı ne alaka anlamadım.bence amino asite gerek yok whey var,whey ve creatine temel supplementlar zaten.onun dışında b6 ve çinko önemli zaten yazmışsın.

3. msakkoc

msakkoc Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ankara
    bence ne kompleks amino asite nede wheye ihtiyac var gerekli protein beslenmeyle cok kolay karşılanabilir
    zaten herseyi mukemmel yapmaya calısırken belkide alınabilecek en kalitesiz proteinini kullanmak cok sacma
    bnce sadece kreatin ve bcaa kullanılabilir ayrıca 1gr kadar antrenman öncesi alınan c vit. gercekten işe yarıyo

4. HergeleSefa

HergeleSefa Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Bence protein tozu ve creatine.

5. Cryptical

Cryptical Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Bal ile Polen tozu al aktarda yarım kilosu 30 tlmis polenin ant 2 saat önce 1.5 tatlı kaşığı balla karıştır macun gibi oluyor hiçbirşey yemeden bu ikisini yedim gittim salona 2 saat antrenman sürdü dahada calışacaktım o derece doping etkisi yaratıyor tavsiyem bu yönde :)

6. LordF4T1H

LordF4T1H Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    Çok fazla gıda takviyesi kullanıldığında karaciğere baskı yapar ve bunun için enginar hapı gereklidir.
    Whey'i tercih etmemin tek sebebi antrenman sonrası hızlı emildiği için tek nedenim bu beslenmem gayet güzel ve kaliteli.
    2 saat antrenman fazla ama daha çok zararı dokunur :)

Sayfayı Paylaş