vücut geliştirme ve finansterid ? (propecia veya proscar)

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve glos7777 tarafından 19 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. glos7777

glos7777 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar..

Arkadaşlar tecrübenizden faydalanarak birkaç şey sormak istiyorum..

öncelikle finansteridin vücut geliştirmeyle ilgisi varmıdır .. yani artı yöndemi yoksa eksi yöndemi etkiler ..

şimdi saç için propecia kullanmak istiyorum .. yani dogal oalrak vücuttaki testesteronun dhtye dönüşmesini ve bi kısmını engelliyor bu ilaç.. ve bildiğim akdarıyla testesteron seviyesi dahada artıyo..

şimdi merak ettiğim şu : bu ilacı kulanıp spor yaparsam kas gelişiminde artı olarakmı bana yansır yoksa eksi olarakmı ? yoksa bi yandan vucut çalışıp kas yaparken diğer yandan ilaç alıp kaslarımı zayıflatşmış olacam ? bu ilacın etkisi nedir spora ?

Son olarakta fazla dozda yani 1 mg almam gerekirken 6-7 ay boyunca 2.5 mg aldım bu ilacı ve göğüs ucunda hafif kücük yağlanma oldu.. bu ilacı normal dozajında yanı 1mg olarak kullanarak ve spor yaparak eritebilirmiyim göğüs ucundaki yağları ?

2. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Göğüs ucundaki yağlanma, bana jinekomasti gibi geldi.

3. glos7777

glos7777 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yokmu fikri olan

4. king87

king87 Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Muhendisligi
    Yer:
    Ankara
    Body i bilmem de o oranda kullanmaya devam edersen yakinda vucudunda sperm kalmaz, cinsel istek sifira iner.
    Gobek bolgende yaglanma artar gogusun sarkar. insanlar 1 mg bile kullanmaya korkarken sende ii cesaret.
    Yukardaki yorumlar kisisel yorumlarim degil, internetten yazdiklarini okuyunca yaptigim arastirmalara dayaniyor..

5. namesis

namesis Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    bu konuda bilgisi olan arkadaşlar var mı?.. birçok sitede propecia kullandıktan sonra yağlandığını belirten insanlar var :eek:

Sayfayı Paylaş