Vücut geliştirme konusunu iyi anlayan ve spor hocası olan lütfen baksın!!!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve keskin535 tarafından 1 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. keskin535

keskin535 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    Benim bi sorum var yani dertte denebilir. ben 177 boyunda 16 yaşında biriyim. ben bundan yaklaşık 1 sene önce 2 ayda 16 kilo verdim. Önceki kilom 82-83 e doğru gidiyodu. bende kilo verdim. şuan 70 kiloyum. 67 ye düşüştüm ama biraz aldım bilerek. ama yeterli beslenmedim ve spor yapmadım.(sadece biraz yürüyüş). ve vücudumda sarkmalar oluştu. şuanda ben dumble çalışıyorum. göğüs kasım var ancak göğüs kasının orasıda sarkık, göbek sarkık karın kası fln gözükmüyoda. acaba ben protein tozu alsam ii beslensem ve düzenli sekilde dumble calışsam iyi olurmu? şu sarkıkları toparlarmıyım? benim düşüncem şuan dengesiz beslendiğimde oluyo o yüzden protein tozu almak istiyorum. Lütfen Yrdımcı olun. bide son sorum var. ben vücüt çalışınca şimdi ergenlik çağında olduğıumda boy uzaması fln olur ancak bu ağırlık kaldırınca (omuz çalışınca vs) boyda kısalma olurmu? benim duyduğuma göre eğer sakal çıkmış ve gırtlağın ordaki kemik gibi şey çıkmışsa boy uzamaz fln deniliyo doğrumu? Lütfen Yardım edin kaç aydır sıkılıyorum, üzülüyorum. biraz uzun oldu ama lütfen Yardım!!

2. TTTT

TTTT Üye

Beğenileri:
    176
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    sakalın ve gırtlağındaki o şey çıkmısssa uzaman durmaz illa ki ama yavaşlamıştır 2 3 cm uzarsın en çok tabi çok büyük istisnalar hariç sarkmalara gelince düzenli spor ve beslenme ile en az 1 yılda toparlar uzun sürer toparlanması eğer gerçekten sarkıksa protein tozuyla bi alakası yok yani düzenli beslenmen gerek boy konusuda şuan bilimsel bir şey yok şu hareketler kısaltır diye bu spora 14 15 yasında baslayıp 1 90 olan adamda var 1 65 olanda o senin genetiğine bakar zaten 177 mişşin 180 civarı olabilirsin taş çatlasa çok büyük bir istisna değilsen tabi bunu en iyi doktor bilir gidip kemiklerine baktıra bilirsin uzar mısın uzamaz mısın diye başka kafana takılan bir şey varsa söyle yanıtlayayım

3. keskin535

keskin535 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    benim okulum fln olduğundan tam olarak beslenemiyorum. ben protein tozu alsam olurmu ? yani bişiy olmaz demi protein tozu alsam. ilk defa alırsam alıcam,o yüzden. zararı fln yok diye biliyorum. acaba iyi beslenip protein tozuda alsam daha iyi olmaz mı? hem sarkıklarıda toparlarım galiba daha çabuk.
    bide son sorum var; acaba saçın uzun olması boyu kısaltırmı? ben saçı biraz uzatmak istiyorumda.

Son düzenleme: 2 Şubat 2014
  4. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :

En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    BodyForumTR Kullanım Kılavuzu - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş