Vücut gelişimimle ilgili..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve slayfer tarafından 1 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. slayfer

slayfer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle herkeze merhaba,
    Bundan 4 sene önce 100 kiloydum. 1 sene aralıkla toplam 5.5 - 6 ayda 30 kilo vermeyi başardım. Kilo verirkende bir taraftanda gelişmeye yönelik cardio dışında body calıştım. Ancak Öss derdi yüzünden sporu bıraktım ve 1 senedir body veya fitness yapmıyorum. Vücudumda hafif sarkmalar oluştu. Ancak yaz başı tekrar başlamayı düşünüyorum ve sırf body building ile giriş yapacağım.

Siz tecrübeli üyelere bir sorum olacak. Bel bölgem ve göbegim sporu bırakmam nedeniyle sanırım 1.5 2 kilo almamla beraber biraz çok az şişti. Bu şişkinlik body ile giderilirmi yoksa tekrar cardio yapmam gerekecekmi. Diğer bir sorum ise Bodye basladıktan kaç ay sonra protein , aminoasit gibi takviyeler almamı tavsiye edersiniz. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Boy: 1.80
    Kilo: 72

2. slayfer

slayfer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    soruma cevap verebilecek birileri varmı acaba

3. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    kardiyo yapman daha uygun olur bence. en erken 3. aydan itibaren kullanmaya basla derim ben.

4. slayfer

slayfer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    hayatım cardioyla gecti :D direk BB ile sıkılaşma ve incelme mümkün değilmi acaba

5. clubberfree

clubberfree Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    hayır direk bb ile malesef mümkün değil yağları sadece cardio ile yakabilirsin body çalışarakta kas yaparsın body e başladığın gibi bol proteinli beslenmeye başla derim ben zhu.zhg nin dediği gibi toz falan olayı içinde bi 3 ay geçsin

6. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    yanlış üye fotolarında mitokondrinin başlığını incelersen o kadar yağ yakmasına rağmen hiç cardio yapmamış bence mümkün doğru bi diyet + süpersetler ile yağ yakımı olur neden olmasın

7. f.w.nietzsche

f.w.nietzsche Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle mümkün
    hatta ne kadar çok kas o kadar çok yağ yakımı
    kaslı ince fit bir vücuda sahip olabilirsin sadece zayıf olmak yerine tabii bir anlık bir olay değil bunlar zaman gerektirir

8. clubberfree

clubberfree Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    valla cardiosus diet yaparak yağları eritmek bence çok çok zor bir şey ben herşeye rağmen yarım saat cardio yapın derim

Sayfayı Paylaş