vücut analizimi degerlendirelim...

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Homez1907 tarafından 31 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Homez1907

Homez1907 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bugün paraya kıyıp diyetisyene gittim ve tüm değerlerimi ölçtürdüm
    yağ oranı 25.3%
    beden kitle endeksi 25.8%
    ağırlık 71.1
    yağ ağırlığı 18kg

hedef kilo :64
    hedef yağ ağırlığı :9
    hedef yağ oranı : 12%
    Günlük kalori : 1700

Çok çalışmam lazım ilk 2 hafta 40dk kardiyo 20 dk karın çalışıcam
    68 kilo olunca bu sefer 20 dk cardio 40 dk ağırlık çalışıcam

Kadın bana obez değilsin dedi kadını dövüyodum , ben diyorum six packs sen diyosun obezite Smile
    protein takviyesi vs yok karbonhidratı azalttı diyette
    bakalım ne olacak

2. brhmcr

brhmcr Guest

Diyetisyenin vucut gelistirme yapacagini biliyor mu? Sadece kardio ve karin calismakla kilo verirsen cok pisman olursun hele dusuk kalorili diyetle...

3. fatiko15

fatiko15 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Bende devlet hastanesine gittim bugun.Kan alıcaz 4-5 saat sonra glceksin dedi.Hava da sıcak.Bekleyemedim.Nerden analiz yaptırdın ?

4. Homez1907

Homez1907 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sadece ilk 2 hafta karın ve kardiyor verdi 68 kilo olunca normal antremanlara başlayacağımı söyledim fakat o yanlış anlamış olabilir

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:13 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:10 ----------

international hosppitalda yeşilköy de

5. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Bence günlük kaloriyi çok aşağıya çekmemeya çalışın , günlük kalorinin yanı sıra günlük yaktığınız kalori miktarını artırmaya çalışın ayrıca salona gidiyorsanız hem kas yapıp , hemde kilo verebilirsiniz.Tavsiyem ikisini bi arada götürmeye çalışırsanız çok iyi görünüm alıcağınız.Birde illa hedefe hızlı ulaşmak istiyorsanız yağ yakıcı kullanın..

6. Homez1907

Homez1907 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Zaten power bar sıvı l-carnitine kullanıyorum spor öncesi ayrıca gnc guarana formulada kullanıyorum. yeni üye olduğum için vücut geliştirme bölümüne konu açamıyorum :) esas derdim kilo vermek değil zaten , inşallah 1-2 gün içinde orda yazacağım asıl derdimi :) bu arada gerçekten forumda üye olan ve dolanan çok fazla fakat yorum yazan sadece adminler :)

Sayfayı Paylaş