Vücut Analizime Göre Takviye ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve aliyiiiaaan tarafından 3 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. aliyiiiaaan

aliyiiiaaan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Daha önce 110 kiloydum, diyet ve sporla 68 kiloya kadar düştüm ve şimdi kardiyo ile birlikte 2 aydır body çalışıyorum. Özellikle karın ve göğüs bölgesinde sarkmalar mevcut ? Bu verilere göre durumum nasıl ? Yağ yakımı için L-carnitine '' Ultimate Nutrition liquit 2000 mg 355 ml'' almayı düşünüyorum önerirmisiniz ?

Boy: 172 cm
    Kilo: 68
    FAT: 13.2 %
    FAT MASS: 9.1 kg
    FFM: 59.5 kg
    MUSCLE MASS: 56.5 kg
    TBW: 42.6 kg
    TBW: 62.1 %
    BONE MASS: 3.0 kg
    BMR: 7326 kJ
    1751 kcal
    BMI 23.2

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    %13 yağ oranında artık yağ yakmasanız da bulka girseniz daha iyi olur gibime geliyor. Sarkmalar çok aşırı değilse kas kütlesi arttıkça zaman içinde düzelecektir.

L-carnitine'in işe yarayıp yaramadığı meçhul. Bence 110 kilodan 68 kiloya düşmüş birisi nasıl yağ yakacağını biliyordur, ekstra takviyeye gerek yok. Sadece daha da yağ yakmaya devam ederseniz şu ana kadar olduğundan daha yavaş ilerleyebileceğini bilin yeter. Bazıları %15'in altında yağ yakımı için 2 haftada 1 karbonhidrat yüklemesi yapmanın hem metabolizmayı hızlandırarak hem de leptin üretimini uyararak yararlı olacağını düşünüyor, deneyebilirsiniz.

aliyiiiaaan bunu beğendi.
  3. aliyiiiaaan

aliyiiiaaan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Teşekkür ederim. Dediklerinizi dikkate alıcam.

4. ScReaMM

ScReaMM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam 110 dan nasil 68 e dustunuz rica etsem biraz bahsedermisiniz . bende 104 kiloyum suan ihtiyacim var.

Antreman ve beslenme programiniz nasildi

Sayfayı Paylaş