Vücut ağrıları eskısı gibi değil

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve SiLeNtKiLLeR tarafından 2 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. SiLeNtKiLLeR

SiLeNtKiLLeR Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba, Abilerim kardeslerım bundan 1.5 ay once spora baslayıp bıraktım 2 hafta gıttım gıtmedım ... boyuma oranla kılom cok dusuk aynada bakınca sonuk kalıyorum neyse ben tekrardan basladım bu spora(bırakma nedenımde spor salonunun 1 km kadar uzak olması) bugun 3. günüm (cuma cumartesı pazartesı) 1.5 ay once basladıgımda felaket agrılar oluyordu2 gunde anca gecıyordu 2. baslayısımda 3 gun gectı ama agrılar cok az acaba agırlıkmı arttırmalıyım yoksa tekrar sayısınımı yukseltmelıyım bench press yaparken kolumda agrı oluyor hafıften ama goguste ne baskı hıssedıyorum ne agrı

bench 20 kg basıyorum:D hem cok kolay yapıyorum hemde hıc agrı yok bıraz kasılma var sadece 30 kg cıkarttım bu sefer 1-2 3. yü kaldırıp koydum hemen cok zorladı :) daha baslangıc programındayım hergun agırlıgı ne kadar arttırmalıyım bu agrıların olmaması acaba hatamı yapıyorum dıyorum ordakı bır arkadas baktı gercı dogru yapıyorsun dedı ama genede ıcımde bır suphe kaldı:confused:

2. Edepsiz48

Edepsiz48 Yeni Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    OkuL
    Yer:
    Muğla Merkez
    Sen Bilirsin Kardeş Eger Vücüduna Güveniyorsan 10 kilo Ekle Birşey Olmaz Ama Bence En Makbulu Terkar Sayısını Artır ...

SiLeNtKiLLeR bunu beğendi.
  3. trader223

trader223 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bolu
    programdan kaynaklı olabilir değiştirin isterseniz ama ne kadardır yapıyosunuz bilmiyorum.İllaki sizi acıdan kıvrandırıcak şekilde ağrımaz kaslar göğüsünüze bastırdığınızda bir ağrı hissediyorsanız hafif bi ağrı o da yeter

SiLeNtKiLLeR bunu beğendi.
  4. SiLeNtKiLLeR

SiLeNtKiLLeR Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    vücudumun diğer bolgelerınde agrı var bıraz ama gogus te agrı yok

5. qokhaninci

qokhaninci Yeni Üye

Beğenileri:
    104